• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka do 500zł CS:GO
#11
Wracam do was jeszcze z zapytaniem: czy taka myszka sie nada? Mam możliwość kupna jej za 250zł, czyli w cenie wcześniej wymienianych myszek.


KLIK
Odpowiedz
#12
Do fingera bardzo dobra myszka, do csa moze nie az tak, ale jesli nie jestes zawodowym graczem jakims to bierz smiało, za taką cene bym sie nie wahał nawet :P W sumie szczerze to do tej nawet jeszcze lepiej podkaldke od roccata, bo test gear tez wspomnieli ,ze slizgacze z tej frimy na taito lepiej działają :P
Odpowiedz
#13
Okej, a mógłbyś wyjaśnic dlaczego nie do csa aż tak? Obecnie gram tylko w csa, więc raczej sprzęt nastawiony na tą grę.
Odpowiedz
#14
Hmm, no panuje niby takie przekonanie wśród "prosów" ze profilowane myszki to tak nie chętnie raczej i to wtedy po prostu bardizej casual takie mychy, a do typowo competetive to symetryki albo jakieś rivale,deathadder :P Myśle, ze moze miec to związek z kontrolą myszki po prostu, w sumie ja nawet po przesiadce na symetryka mam wrażenie, że jest jakby "płena kontrola" nad nią, ale pewien nie jestem pewnie to autosugestia tylko :P Tobie i tak bym polecił myszke, która Ci sie najbardziej podoba, najwygodniej trzyma.
Odpowiedz
#15
Jak grasz tylko w cs'a to ta myszka moim zdaniem się nie nada. Jest bardzo ciężka, do tego sensor ma trochę inny, dla mnie gorszy feeling niż 3310. Za 250zł masz spory wybór, np: avior 7k albo Roccat KPM.
Odpowiedz
#16
Tak, tu także się zgodze, że jej waga to moze byc minus przy grze w csie.
Odpowiedz
#17
No tak jak napisałem wczesniej jesli to ma byc myszka TYPOWO pod csa i comptetive, to IMO bezkonkurencyjnie zowie eca-2 albo 1, bo one się roznia głownie rozmiarem.
Odpowiedz
#18
Cytat:Hmm, no panuje niby takie przekonanie wśród "prosów" ze profilowane myszki to tak nie chętnie raczej i to wtedy po prostu bardizej casual takie mychy, a do typowo competetive to symetryki albo jakieś rivale,deathadder :P Myśle, ze moze miec to związek z kontrolą myszki po prostu, w sumie ja nawet po przesiadce na symetryka mam wrażenie, że jest jakby "płena kontrola" nad nią, ale pewien nie jestem pewnie to autosugestia tylko :P Tobie i tak bym polecił myszke, która Ci sie najbardziej podoba, najwygodniej trzyma.
sprzęt i ustawienia topowych graczy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...w?sle=true
powiedziałbym, że profilowane są bardziej popularne niż symetryczne.
Co do tego roccata, ogólnie przyjmuje się, że im mysz jest lżejsza tym lepsza do gier FPS, a kone XTD to spora cegła.
Odpowiedz
#19
Dobra to decyduję się na zowie eca-2. Ktoś mi podpowie tylko gdzie mógłbym ją dostać? Na Allegro brak, w Google też ciężko coś znaleźć.
Odpowiedz
#20
Procpu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.