• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + podkładka do 500zł CS:GO
#1
Witam

Jako nowy użytkownik chciałbym się z Wami, drodzy forumowicze, serdecznie przywitać. Obecnie posiadam mysz steelseries kinzu v2 i również z tej firmy jakąś szmaciankę. Taki zestaw sprawuje się nie najgorzej, lecz szukam czegoś lepszego i moje pytanie brzmi co wybrać. Budżet wynosi 500zł. Chwyt: fingertip. Długość palca (czy tam nie wiem czego :p) wynosi 13 cm.

Moje propozycje:
 - razer deathadder chroma
 - logitech g502

Proszę o dobór podkładki, ewentualnie jakichś innych myszek.
Odpowiedz
#2
Raczej żadna z tych sie nie nada do fingera.

Po co tyle na myszke wydawać? Kup se lepsze słuchawki i klawiaturę a nie myszke , pod fingera dobre sa małe myszki jak zowie ec2-a , fk2
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Jeśli to ma byc myszka typowo pod csa, to bierz zowie eca-2- niż lepszego raczej nie dostaniesz. Jeśli chodzi o podkładkę to przy takiej kasie możesz sobie kupić podkładkę zowie tylko to sa już koszty rzędu 120-130 zł :p
Odpowiedz
#4
Ewentualnie jakiś roccat taito, bo z tego co słyszałem jest cieżko dostać w Polsce czasem te podkładki od zowie.
Odpowiedz
#5
Sprzęt na lata więc nie ma lipy mogę wydać i taką kasę na podkładkę byle byłaby trwała, i precyzyjna (gram na najmniejszych dpi).
Odpowiedz
#6
Powtórzę sie wiec jeśli to ma byc myszka typowo pod csa i competetive to kup eca-2 w tej cenie raczej do csa nic nie znajdziesz raczej, a jeśli zależy Ci na bajerami to może tego razera wtedy :P Proponowałbym najlepiej podjechać do sklepu i zobaczyć jaka myszka najlepiej leży w ręku. Co do podkładki podobno bardzo polecana jest zowie w tej większej wersji g-sr, ale musiałbyś pokombinować bo w Polsce raczej trudni ja dostać. Ewentualnie może roccat taito, taito control jak chcesz precyzję duża.
Odpowiedz
#7
No z tego co szukałem to zowie g-sr nie znalazłem, a nie ukrywałbym chętnie bym ją zakupił. Szukałem po ebayu też nie znalazłem, albo nie potrafię szukać. :D Dlatego też zdecyduję się chyba na taitio control + razer/ec-2 zobaczymy co siądzie bardziej. Dobry wybór?
Odpowiedz
#8
EC2-A pod fingertipa tak. Co do podkładki, to Taito Control jest szybsza od taito, ale myślę, że warto czasem zaryzykować i kupić coś innego w szczególności jak to co masz Cię nie usatysfakcjonuje. Także zestaw taki powinien być dobry.
Odpowiedz
#9
Dobry, myszkę bym polecił przymierzyć z tych dwóch w sklepie ;P Co do podkładki to nie wiem muszę przyznać za dużo o controlu, jak nie znajdziesz zowie to od siebie polecam taito, bo mam i sprawdzona jest :P
Odpowiedz
#10
Okej. Dziękuję wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.