• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ok.250zł
#11
Do palma to zowie ec1-a , za12 i dm1 pro. Fk2 jest Tak palmoclaw bardziej / finger tez :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Do palma to zowie ec1-a , za12 i dm1 pro. Fk2 jest Tak palmoclaw bardziej / finger tez :D

Zamiast zowie rozważ deathaddera miałem go , świetna myszka zamieniłem na słuchawki bo grali mi sie lepiej zowie fk2.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
https://www.youtube.com/watch?v=04XTb0Ii3gs <----- Tutaj jest fajne porównanie, moich 2 chyba najlepszych kandytatów, bo nie wiem jaką myszke jeszcze bym mógł mieć na oku :P Ogólnie to sprawa wygląda tak, ze eca-2 ma inną bryłe, fnatic bardziej symetryczna jest. Ale ta zowie teraz ciezko dostac w Polsce raczej też. I moim zdaniem fnatic ma po prostu więcej plusow takich jak lepsze przełaczniki (Zowie nie ma omronów), oprogramowanie, no i tańsza w sumie jest :P
Odpowiedz
#14
To kup fnatic z rabatem skoro jestes na nia zdecydowany
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
Tzn może nie tyle już ostatecznie zdecydowany, co myśle, że byłby to najlepszy wybór w mojej sytuacji, bo pomiedzy czym mam jeszcze wybór? Zowie albo fnatic tak naprawde, bo rival za duży, deathadder moim zdaniem jest za drogi, wiec chyba nie pozostaje mi nic innego tak naprawde xD A jeśli mielibyśmy porównywać (juz to zrobilem w poprzednim poście) to raczej na plus wychodzi fnatic. Moją ostatnią wątpliwością jest po prostu to, że jest to dośc nowa myszka i nie ma o niej tak naprawde za dużo opinii, a no chciałbym być po prostu 100% przekonany co kupuje- chyba mnie rozumiesz ;p
Odpowiedz
#16
Skoro nie ma opini to sam musisz sie zdecydować czy wolisz ryzyko i kupic czy nie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Coż moim zdanie różnice są marginalne (najpewniej). Myszki z podobnego pułapu cenowego, w których rzadko zdarza się żeby myszki były słabo wykonane. Musisz zdecydować która będzie najlepiej leżała w dłoni. Bo jak wiadomo nie będziesz dobrze grał na niskich czułościach, używając ciężkiej, wielkiej myszki, nawet z sensorem PMW3366, już lepiej byłoby na myszce z sensorem huk wie jakim ale pewnie trzymając ją, mając pewność gdzie powinien pójść celownik itp. Jak już się zdecydowałeś wydać taką sumę, a to mało nie jest to koniecznie przymierz.
Ja kiedyś kupiłem fotel i był zły, straciłem na przesyłce 45 zł ;0 Nie warto wierzyć przeczuciom :D Więc rozprostuj nózki po świętach i go go do sklepu :D
Odpowiedz
#18
http://procpu.pl/p/1544/32539/zowie-by-b...racza.html

raczej niezbyt ciezko dostać :P
Odpowiedz
#19
te nowe zowie ciekawe, ale lekko cena za duża. Tak naprawdę to zmienili tylko powierzchnie na lepszą, ale czort wie jak się na niej gra. Pewnie trochę lepiej, ale to ktoś musi sprawdzić na wlasnej skorze ;P
Odpowiedz
#20
Polecacie mu te Zowie a mówi że chce mieć sterowniki, + gra głównie w LoLa więc lepiej by było jakby coś z miększymi przyciskami.

Ja bym cię naprawdę namawiał na tego Aviora.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.