• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ok.250zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech Bloody v7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1600
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Głownie Moba, czasem fps (Cs, Battlefield) I do tego co mi wpadnie w oko (Jakies Gta,Payday)
  • jaką masz obecnie podkładkę: SS qck mini - Razem z myszką kupuję Roccat Taito.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 głowne, scroll, 2 boczne - więcej raczej nie
  • twój budżet: ok.250złoty
  • jaki chwyt stosujesz: Palm/Finger
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 1,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej w strone palma :P
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: ?
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor,kształt,przyciski(Oprócz w sumie scrolla) i ostatnio zaczeły przyciski głowne dziwnie chodzic (Bardziej lewy)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Zależy od kosztu przesyłki :P
  • Uwagi: Średniej wielkości (Ok, 125-127cm byłoby spoko), symetryczna lub lekko wyprofilowana, dobrej jakości przyciski raczej bardziej miękkie zeby od ciągłego klikania w lolu ręka się nie męczyła :D (Chociaż oczywiście bez przesady, chce po prostu zeby były dobrej jakości :P) 
      Więc  tak panowie, na pewno chce aby był to sensor 3310, bo jak juz mam kupowac myszke to raczej z najwyzzeszej pólki, software bardzo mile widziany. Przechodząc do jednej z wazniejszych kwestni, mianowicie kszałt i rozmiar. Jako, że ręce mam rozmiarow dosc niemowlęcych to nie może być ona zbyt duża (Dla przykładu np SS rival jest raczej zbyt wielgachny dla mnie :P) Deathadder jest według mnie (I w sumie nie tylko) nieopłacalny na tę chwilę, a zowie są bardzo dobrymi myszkami tylko brak oprogramowania w gryzoniu za tę cene jest dość dziwny.
Moją propozycją jest ta mycha ---> http://shop.fnatic.com/products/fnatic-g...ical-mouse
Pisałem nawet o niej do was na fb i stwierdziliście, że ma problemy z lodem przez co jest praktycznie nie do użytku. 
Co inni o niej sądzą? Macie może jakieś inne propozycję, których nie wymieniłem? Odrazu mówie, że rivala 100 raczej nie chce ze względu na dość słabą specyfikacje oraz te przeklęte, znane już w internecie gumy :D 
Liczę na odpowiedz i pozdrawiam. 
Hejo :)
Odpowiedz
#2
Rival 100 nie ma gum. Po co Ci oprogramowanie? Mi najlepiej gra sie fk2 i dorzucę jeszcze ec2 i za12 skoro masz małe ręce
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Wiesz moze coś o lodzie w tym Fnaticu? jesteś w stanie potwierdzić? Bo IMO to mogłaby być nawet lekko ulepszona wersja zowie z softwarem :P Co do zowie to jak już eca-2 albo fk2, bo wole niższe myszki raczej :P
Odpowiedz
#4
Kolega nie miał żadnych problemów z fnaticiem.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Jeżeli chcesz coś ze sterownikami na 3310 to weź Mionixa Aviora 7k. Mnie przy dłoni troszeczkę mniejszej od twojej (17,5cm) dobrze leżała w dłoni i w dodatku ma całkiem miękkie przyciski główne.
Odpowiedz
#6
Ja bym sie skusił na tego G1, tylko szkoda, że tak mało opinii o nim :P Ten mionix szczerze troche dziwny kształt.
Odpowiedz
#7
Jeszcze jest alternatywa w postaci dm1 pro ale to już chyba lepiej kupić którąś zowie, fk2 albo eca-2. Hmm
Odpowiedz
#8
To co chwile byś sie skusił na co innego. Załatwiłem Ci z rabatem ta myszke a ty sie nie zdecydowałeś tylko zakładasz kolejny temat..
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Po prostu chciałem się troche więcej o niej dowiedzieć... :p Co do tego rabatu to i tak nie miałem kasy i będe miał na początku miesiace wiec nie wyciągaj swoich spraw na forum :P
Odpowiedz
#10
Kumplowi sie nie spieszy o ile sie nie sprzedalA, kolega nie narzekał na nia a miał wiele myszek (z 20/30) to powinna byc ok ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.