• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do ~160zł
#11
Sam nie wiem ;/ Myślę ,że nie ale...
Najwyżej odeślesz jeżeli będzie można :)

Chociaż widziałem ,że t4co ją tutaj ,,polecił'' dla ciebie więc chyba będzie dobra...

Pozdrawiam
Odpowiedz
#12
ZA12 jest dosyć uniwersalna, bardziej niż FK.
Odpowiedz
#13
Miałem dzisiaj zamawiać ZA12, ale uszkodziła mi się karta graficzna...
W związku z tym znajde coś tańszego ? Rival jest za 140, czy po prostu wytrzymać do następnego miesiąca i brać ZA12 ?
Odpowiedz
#14
Jeżeli kształt rivala ci odpowiada to bierz :)

Jednak mój kuzyn go miał i raczej trzeba go przymierzyć bo ma specyficzny kształt + po 7mieś użytkowania strasznie ścierają się gumy (w rival 300) zostało to poprawione ...
Jeśli chodzi ci o rivala 100 to podobno ma słaby sensor i dziwną regulacje DPI.

Lepiej się wstrzymać do następnego mieś i kupić ZOWIE Za12 (takie jest moje zdanie).

Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Rival 100 przypasował mi kształtem, czytałem, że wszystko jest ok na 500dpi/450 dpi (?, ludzie mają różnie ustawione). W zamian za g100s byłaby idealna według mnie, ale jak tam jest z przyciskami głównymi i akceleracją pozytywną (jak w 3310?). I co z tym dpi, czy ma być ustawione na 500 czy 450 ?
Odpowiedz
#16
Na 500dpi i na 1000 jest git , kształt jest bardzo wygodny , ale za ta cenę sa lepsze myszki jak np alcor
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Jeśli Ci Rival 100 pasuje to go bierz. Do finger tripa przy ręce 18,5 nadaje się idealnie.
Odpowiedz
#18
(03-12-2016, 12:27 AM)Amok napisał(a): Na 500dpi i na 1000 jest git , kształt jest bardzo wygodny , ale za ta cenę sa lepsze myszki jak np alcor
Alcor ma strasznie niską szybkość maksymalną, co według mnie go wyklucza kompletnie. Jest coś innego oprócz Rivala 100 i Alcora ?
Odpowiedz
#19
A nie lepiej jakies używane zowie np za ta cenę?

Ja wczoraj kupiłem zowie fk2 półroczne za 120zl.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
Niestety, jak chcesz wysokie prędkości maksymalne i dobrą precyzję i uniwersalność sensora, to musisz szukać czegoś na PMW3310
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.