• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do ~160zł
#1
Witajcie

  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G100S[/color]
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400[/color]
  • czułości w grach: cs go 2.2 więc pewnie średnia/wysoka[/color]
  • czułość w Windows: 6/11[/color]
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°: około 40/45cm 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:Go, Dota 2
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4tech x7 500mp
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): brak, nie ukrywam, że 2 byłyby mile widzane, ale bez nich też się obejdzie[/color]
  • twój budżet: około 160zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip z domieszką palma
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2 do przeglądania neta itp., 1+3+1 w csa, czasami zdarza mi się ustawiać rękę 1+2+2 nawet podczas grania, można rzec że oba ułożenia
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18,5/19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? około 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: tylko na fingertip lub palm, claw nigdy
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: oczywiście 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zepsuł się kabel, ślizgacze prawie wszystkie się wytarły, i troszkę sensor mi zdarzył świrować przy szybkich ruchach, za miękkie przyciski główne
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak[/color]
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): fajnie by było jakby była biała ( nie jest to mus), aby miała dobrej jakości ślizgacze, twardsze przyciski główne (testowałem zowie fk2 [czarno białą] była idealna). Oczywiście bajerki typu podświetlenie mile widziane, nic się nie stanie jeśli ich nie będzie.
    Jest dużo fajnych myszek w tych okolicach cenowych, na przykład CM Storm Alcor, Zowie fk2 ( używana), Cougar 500m, jest ich po prostu za dużo, aby taki człowieczek jak ja mógłby to ogarnąć. Preferowałbym coś na 3310, wydaje mi się, że będzie lepsza do csa. Proszę o pomoc
Odpowiedz
#2
Myślę, że warto szukać używanej ZA12 lub FK1
Odpowiedz
#3
(03-05-2016, 11:45 AM)t4co napisał(a): Myślę, że warto szukać używanej ZA12 lub FK1
Jest fajna oferta ale FK2, przypasuje czy lepiej szukać FK1?
Odpowiedz
#4
Boję się, ze FK2 będzie za mała. raczej polowałbym na FK1.
Odpowiedz
#5
Okej, ostatnie dwa pytanka:
Czy znajdę coś profilowanego czy nie ma nic ciekawego i brać ZA12 ?
Czy w 3310 jest odczuwalna negatywna akceleracja jak to miało miejsce w 3090?

Dodam, że miałem okazję grać na FK2 na jednym turnieju, było wszystko ok, ale boczne przyciski były dla mnie nieodczuwalne , a na dodatek te boki myszki według mnie są za bardzo "wcięte". Przyzwyczaiłbym się do tego czy raczej nie ?


//edit
Jak kupować fk1 to edycje czarno zółtą, czy czarno białą, są jakieś różnice oprócz zmiany loga? Czy fk14 to to samo co FK2?
Odpowiedz
#6
Fk14 to poprzedni model, do przycisków sie na przyzwyczaił. Weź fk1 bo większa i z białym scrollem bo to poprawiona rewizja (usunięty imput lag na przyciskach) i podobno miększe kliki i lepszy scroll
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
(03-06-2016, 04:12 AM)Amok napisał(a): Fk14 to poprzedni model, do przycisków sie na przyzwyczaił. Weź fk1 bo większa i z białym scrollem bo to poprawiona rewizja (usunięty imput lag na przyciskach) i podobno miększe kliki i lepszy scroll

Ok, zabieram się za szukanie używanej FK1, dzięki wszystkim za pomoc.
Do zamknięcia
Odpowiedz
#8
Wystąpił pewien problem, mianowicie znalezienie fk1 czarno białej do okolic 160 zł jest praktycznie niemożliwie, to samo z ZA, obydwie po 200zł najtańsze, nie ukrywam, że trochę za dużo dla mnie. Czytałem o GENIUX GX M6-600, co możecie o niej powiedzieć ?
Odpowiedz
#9
Tu masz za 170zł troszkę drożej ale..

http://olx.pl/oferta/zowie-za12-sprzedam...d941e675be
Odpowiedz
#10
(03-07-2016, 10:12 PM)JerzyPiatek napisał(a): Tu masz za 170zł troszkę drożej ale..

http://olx.pl/oferta/zowie-za12-sprzedam...d941e675be
Nie myślisz, że będzie troche za wysoka ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.