• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zowie fk2 vs dm1 pro
#41
wracajac do rivala 100 ile ona tak naprawde wazy 90 czy 120 g
Odpowiedz
#42
90. Ej bo próbowałem łapać zowie fk2 tak jak ty zeby przycisnęło mi dłoń i trudno mi to przychodzi moze ogarnij chwyt bardziej z lewej str (ja tam wgl nie mam reki juz zeby przycisnęło)..
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#43
glownym powodem odeslania fk2 bylo to czym Hya wspominal ze wyda mi sie za waska, i tak wlsanie bylo (w zaden sposob nie moglem znalezc na niej pewnego chwytu), kiedy spowrotem podlaczylem roccat kone pure bl to wydawalo mi sie ze trzymam bardzo szeroka myszke, a ten roccat wcale szeroki nie jest

na stronie stelseries pisze ze rival 100 ma 120 g , a w zakladce sensor/rozmiar myszek tu na stronie pisze ze ma 90 g
Odpowiedz
#44
120 to moze z kablem, ja musze swoją odesłać na gwarancje bo padł mi sensor chyba. Teraz mam sensei Raw od kolegi i gra sie całkiem ok ale strasznie wypełnia dłoń i dziwnie tak :D

Co jest nie tak z roccat? Zainteresowałem sie nia w sumie ostatnio ;D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#45
kabel od myszki wazy 30 g ? szczerze to wolalem wypelnienie dloni w dm1 niz brak chwytu(w sensie ze nie czulem pewnosci chytu)

z roccat jest wszystko ok tylko przez swoj profil jest poprostu za mala dla mojej reki (18 cm)


jak chcesz odsprzedam Ci roccat kone bl po taniosci :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.