• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zowie fk2 vs dm1 pro
#1
witam zakupilem w czwartek tydzien temu myszke dm1 pro i okazalo sie ze jest dla mnie za duza, dlugosc mojej dloni to 18 cm, chwytt palm, w zwiaku z tym czy jest sens zmiany dm1 na fk2, chodzi mi o to czy fk2 bedzie mniejsza, glownie chodzi o to ze dm1 jest za szeroka

posiadam jeszcze myszke roccat kone pure black edition i ta myszka z kolei jest za mala
Odpowiedz
#2
Tylko za szeroka czy za duża? Bo fk2 jest bardzo mała. Moze za12 w takim razie? :) bedzie jak kana v2 czyli troche mniejsza od sensei czyli dm1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
za duza w sensie ze za szeroka, nie mam pewnego chwytu przez to, za 12 wydaje mi sie ze ma za duzo podniesiona dupe

z tej tabeli wynika, ze fk2 i za 12 sa praktycznie takie same

http://www.test-gear.pl/sensor/
Odpowiedz
#4
Fk2 wyda Ci się węższa od tego kona co masz, ona jest na prawdę dosyć małą ;P

w ZA12 właśnie ze względu na uniesiony tył wyda Ci się trochę szersza, ale nie wiem czy to jest już to co oczekujesz
Odpowiedz
#5
co ja bym dał za szeroką myszke :D

u mnie z kolei problemem jest zbyt wąska... wtedy nie mam pewnego chwytu... czasem przymierzałem różne przedmioty do swojej ZA11 żeby szersza była i powiem, że duzo lepiej :P

Tak na oko po półtora centymetra z każdej storny jakby taka myszka była szersza to by była myszka marzeń
Odpowiedz
#6
a tak z innej strony, czy te przyciski w fk2 i za 12 po prawej strony z perspektywy gracza prawo recznego przy palmie nie beda powodowac ucisku i dyskomfortu podczas dludiej sesji MM w csgo ?
Odpowiedz
#7
Nie. Bardzo wygodnie trzyma sie kciuka pod nimi :) W sumie nawet wygodniej niż na nich :P

uppsss pytałeś o prawą strone :P

W ogóle ich sie nie czuje :P czasem sie je przypadkowo kliknie ale nic sie nie dzieje bo myszka ustawiona dla praworęcznego dezaktywuje te po prawej :)
Odpowiedz
#8
Mowil o przyciskach z prawej str. W fk2 ich nie czuć , w za sa większe
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Ale nadal ich nie czuć
Odpowiedz
#10
Okrutnik sprzedajesz to dm1?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.