• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zowie fk2 vs dm1 pro
#21
Kupiłem fk2 i jest zupełnie inna niz moja stara fk1 która kiedys miałem (lepsza) oO jestem w szoku jak bardzo różnią sie te dwa modele, jestem bardzo zadowolony i chyba deathadder pójdzie do szuflady albo pod młotek :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
a jaki styl preferujesz, i jak dl dloni masz ?
Odpowiedz
#23
Palmoclaw lub palm dł dłoni 18cm
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#24
doszla do mnie dzis fk2, rozmiarami zdecydowanie lepsza od sensei/dm1 lecz podobnie jak ec 2a przy szybszych obrotach powoduje uszczypniecie (lub jak wy to nazywacie ucisk) w okolicach malego palca, a dokladniej nadgarstka z prawej strony

coz teraz poczac ? ja to mam techa
Odpowiedz
#25
Ja nie mam nic takiego.. Moze trzymaj myszke troche luźniej? Sam nie wiem ..
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
Która ma lepsze przyciski i rolkę Ec czy fk2? A miałeś moze za ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
w ec i fk sa porownywanie takie same z tego co pamietam, za jeszcze nigdy nie mialem okazji trzymac
Odpowiedz
#28
Ok dzieki , jednak ec2 jest mniejsza od fk2?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
fk2 jest troche dluzsza, ale wydaje sie byc wezsza i nizsza pewnie dlatego ze jest symetryczna
Odpowiedz
#30
Chyba wiem juz czego potrzebuje za 13, fk2 wydaje mi sie ciut za dluga lub to jest kwestia przyzwyczajenia z roccat kone pure bl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.