• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Tania" mysz pod fingera + podkładka
#11
wybrałem maurusa zwykłego. Jak wspominałem wczesniej posiadałem go przez dłuższy okres i był całkiem dobrą myszką. Sensor nie wariuje,można wyczytać na różnych forach pokoroju guru3d czy innych i osiąga dobre prędkości maksymalne (3.72m/s) . Jeśli będzie sprawiał problemy to najwyżej go oddam i kupię co innego ;)

a btw jk z Asusem ROG sica? jest na promo za 100zł :http://allegro.pl/mysz-asus-republic-of-gamers-rog-sica-fvat-i5951282753.html
Odpowiedz
#12
Jak najbardziej opłaca się brać asus sica w tej cenie.
Odpowiedz
#13
zakupiony Asus,przyszedł dzisiaj. Myszka bardzo fajna,co ogólnego zastosowania i moba siedzi bardzo fajnie,ale w CSie coś czuje,że będę się długo przyzwyczajał. Do tego switche do wymiany,cięzko je wyczuć.
Odpowiedz
#14
zdecydowanie trzeba im wymienić stockowe ;) pisaliśmy o tym
Odpowiedz
#15
właśnie czytałem o tym .

Czy roccat taito control dalej bedzie dobrym wyborem do tego asusa?
Odpowiedz
#16
tak
Odpowiedz
#17
jeszcze jedno. Które switche będą mieć najbardziej podobny click do tych od a4techa AL90 lub logitecha g303?
Odpowiedz
#18
Spróbuj D2F-01F lub D2FC-F-7N (20M). Ze względu na inną konstrukcję całego przyciski, żadne nie będą takie same, ani nawet 90% podobne.
Odpowiedz
#19
zamówione D2FC-F-7N (20M), dzieki!
Odpowiedz
#20
jednak bede musiał je zamówic jeszcze raz,bo koleś z allegro ma podejrzenie,że mikrostyki co dostaje mogły być podrobione i muszę zamówić z innego źródła.

Swoją drogą czy istnieje możliwość wymiany switchy bez rozbierania całego gryzonia?

oraz czy mieliście problemy z 1000hz? U mnie na 1000hz czasami świruje, skacze pooling rate do nawet 3k i utrzymuje sie na 600. Na 500hz takich problemów nie ma. Gdy zmienie z 1000hz na 500hz i z powrotem na 1000hz utrzymuje sie w okolicach 1000 ale skacze dość oporowo to wysokich wartości
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.