• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Tania" mysz pod fingera + podkładka
#21
Jak spisuje się Asus Sica w praktyce, zwłaszcza na niskim DPI? Która z podkładek jest dla tej myszki najbardziej odpowiednia?
Jak spisuje się Sica po wymianie mikroprzełączników, czy to coś zmieniło na lepsze?
Odpowiedz
#22
zamów sobie te http://www.tme.eu/pl/details/d2f-01f/mik...owe/omron/

sica normalnie rozkręcasz i wymieniasz, jak u nasz w recenzji widać ;)

Nie przejmuj się polling ratem.

W recenzji opisaliśmy o podkładkach.
Odpowiedz
#23
wymieniłem switche na D2FC-F-7N (20M). Oryginalnie były zamontowane D2FC-F-7N - czy pomiędzy nimi jest znacząca różnica?
druga sprawa,że po wymianie switchy czuje jakby luz w przyciskach obudowy, który wydaje nieprzyjemny dźwięk. Gdy lekko położe palce na nich to czuć ten lekki luz i dźwięk plastiku
dwa razy rozkręcałem myszkę,żeby zobaczyć czy wszystko dobrze sie trzyma
ok. Okazało się,że standardowe switche są troche wyższe. Zadzownilem do sprzedawcy i jutro mam się z nim spotkać i wziąć gryzonia ze sobą to coś dopasujemy
Odpowiedz
#24
ee te omronki 20M i 5M są wielkościowo identyczne przecież oO. Nie wiem coś to w takim razie zamówił ;D Zobacz czy tam nie było podkładki pod przełącznikami (taki czarny plasterek na piny założony, bo nie pamiętam czy w Sica to było czy nie ;p).
Odpowiedz
#25
zamówiłem wersję 20M, ale wiadomo to wszystko jest chińszczyzna. Tak jak napisalem,dziś widzę się z gościem i spróbujemy wziąć inne sztuki tego samego modelu, jak nie bedzie nic pasować to zamówie z tej strony którą podałeś.

Druga sprawa,dostane gdzieś ślizgacze do tej myszki? Asus mi napisał,że nie prowadzi serwisu myszek,a dolny ślizgacz uległ lekkiemu uszkodzeniu i czuje szuranie po podkładce :/
Odpowiedz
#26
Masz na gwarancji? napisz na ich support, że chciałbyś oddać na gwarancję, bo ślizgacze odpadają. Nie widzę nigdzie zamienników niestety. Jak ASUS Cię oleje to trzeba by się rozglądnąć za zamiennikami z jakiejś innej myszki lub kupić uniwersalne i wyciąć samemu kształt.
Odpowiedz
#27
niestety asus mi odpowiedział,ze nie prowadzi serwisu myszek i nie ma takiej możliwości, napisałem o możliwość dostania ich.
Odpowiedz
#28
co do switchy to rzeczywiście była dolepiona mała blaszka na spód. Przyklejenie jej załatwiło sprawę. Switche działają dobrze i responsywnie. Od razu lepiej w fpsy się gra.
Odpowiedz
#29
To ASUS ma u nas minusa, jak nie potrafią załatwić ślizgaczy, tym bardziej, jak nikt nie sprzedaje dedykowanych do modelu Sica... .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.