• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa klawiatura
#11
Brak podświetlenia, za wysoki profil.
Czekam na recenzję tego Cougara, jak kiepsko wypadnie to będzie Apex.
Odpowiedz
#12
Witam!
Postanowiłem odświeżyć temat gdyż sprawdziłem blat biurka i wynosi on ~560mm.
A SteelSeries Apex Gaming w zależności od źródeł niby ma 520mm lub 560mm, co za tym idzie nie zmieści się. Chyba że wymiary są inne :?
A w recenzji Cougara piszecie że jest delikatna, jak i używanie dodatkowo FN do muzycznych mi sie nie podoba. A medusa ostatnio zaczyna odmawiac posluszeństwa, klawisze muzyczne, raz działają raz nie, QWERY i numpad sie zapada (z niego nawet odpadła przy okazji rozwalając zaczep), pomijając fakt że pisząc wyprzedzam reakcje klawiatury. Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje/
Przypomnę wymagania:
-Podświetlenie, najlepiej RGB
-Jak najniższy profil
-Cicha
-Klawisze muzyczne
Odpowiedz
#13
w cenie do 100-150 zł to nie wiem czy znajdziesz coś lepszego od 200K, a wg mnie więcej nie warto dawać za membranę
Odpowiedz
#14
Pieniążki jak pisałem już wcześniej roli nie grają, ważne jest abym był z niej zadowolony i działała długo bez żadnych niespodzianek, a co tam pod obudowa będzie nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu. Wziąłbym tego Cougara, no ale piszecie że nie jest wytrzymała na silne katowanie klawiszy, a to u mnie norma. W sumie fajnie jakby ta blacha metalowa w środku była, bo w Medusie jej nie ma i przez to sobie tańczy na blacie, mimo iż nóżki mam schowane.
Odpowiedz
#15
sztywna konstrukcja to podstawa w każdej klawiaturze. Tak sobie myślę, że może pasowała by Ci Logitech G910, te roamer-g podobno są dosyć ciche, na pewno cichsze od cherry, a jak już wydawać tyle kasy to chociaż na coś lepszego niż zwykłą membrana :)
Odpowiedz
#16
(11-06-2015, 04:52 PM)Hya napisał(a): sztywna konstrukcja to podstawa w każdej klawiaturze. Tak sobie myślę, że może pasowała by Ci Logitech G910, te roamer-g podobno są dosyć ciche, na pewno cichsze od cherry, a jak już wydawać tyle kasy to chociaż na coś lepszego niż zwykłą membrana :)

Ale to ani nie ma minimalistycznego wygladu, ani niskiego profilu
Odpowiedz
#17
Obawiam się, że będziesz musiał sam coś wybrać, bo nikt z nas nie podejmie się polecania w ciemno membranowej klawiatury byle by tylko spełniła te wymagania. Obawiam się, że trudno o dobrą cichą membranową z niskim skokiem :( Jedynie Apex najbardziej spełnia te wymagania.
Odpowiedz
#18
Niestety Apex za duży i nie zmieści się obok myszka. Może spróbuje z tym Cougarem
Odpowiedz
#19
I pojawiło się coś nowego jeszcze? Bo tego Cougara mocno się boje, że znowu kupię klawiaturę za ok.100zł i znowu się rozleci
Odpowiedz
#20
(02-22-2016, 06:34 PM)Fortin napisał(a): I pojawiło się coś nowego jeszcze? Bo tego Cougara mocno się boje, że znowu kupię klawiaturę za ok.100zł i znowu się rozleci

4 miechy a ty jeszcze nie kupiłeś.

Ja mam A4techa B120, rozlecić się nie rozleci, wielokrotnie lądowała na podłodze, na kantach jakieś tam obtarcia. Logo jest podświetlane, można wyłączyć tą diode rozkręcając klawiaturę, co niedawno robiłem po pełnym wodowaniu i czyszczeniu klawy. Oprócz tego silikonowe klawisze wsad i taki dzyndzel do wyjmowania klawiszy. Jeśli chodzi o głośność to zależy od szybkości pisania, mi tam to nie przeszkadza.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.