• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa klawiatura
#1
Witam!
Jak już jestem na takim forum to zapytam i klawiaturę. Obecnie używam Natec Medusa 2 Backlight, problem z nia taki ze miała byc cicha, a hałasuje strasznie, no i co jakiś czas zapadają mi się klawisze, muszę je wyciągać i wkładać od nowa. No i podświetlenie jest takie średnie
  • twój budżet: ile będzie trzeba tyle wydam
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? bez różnicy
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie, ale mocno wale w klawisze
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? tak
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? W 0%
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, najlepiej RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Tak, muzyczne
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? W ostateczności
  • twoje uwagi (wygląd, firma): maksymalnie niski profil, bezgłośna
Odpowiedz
#2
nigdy nie szukaliśmy ani nie testowaliśmy bezgłośnej, ale powiem Ci że takiej całkowicie bezgłośnej to nie ma. Zawsze w momencie gdy uderzasz w przycisk to musi on obić się o spód co wywoła dźwięk. Stad nie wiem o ile będzie cichsza i czy w ogóle od tej medusy, ale z reszty to myślę, że pasowałaby Ci SteelSeries Apex, o ile podpórka ujdzie ;p A najlepiej to udaj się do jakiegoś mniejszego komputerowego i poproś żeby Ci pokazali parę klawek i wybierzesz najcichszą ;)
Odpowiedz
#3
Własnie o Apexie myślałem, jednak profil trochę za wysoki, za to podoba mi się patent z USB. Wiem ze nie ma bezgłośnej, ale chodzi mi o to by była jak najcichsza, bo Medusa chodzi jak marketówka za 10zł.
Co do podświetlenia mam jeszcze jedna uwagę, dobrze jakby klawisze muzyczne tez były podświetlane.
Ma ktoś jeszcze jakąś propozycję?
Odpowiedz
#4
Podejdź do media lub saturna może mają tam jakiegoś logitecha płaskiego, to zobaczysz klik.
Odpowiedz
#5
Znalazłem jeszcze coś takiego
Connect IT CI-162
I takie coś, tylko chyba te F i funkcje działają jak w laptopie
Razer DeathStalker Chroma
Z Logitecha i tak nie bardzo widzę model jaki mógłbym kupić.
Odpowiedz
#6
nie wiem co to ten Connect IT, a razera membranową to bym się bał kupować i to jeszcze za taką cenę... hmm może zobacz jeszcze na Genius Manticore
Odpowiedz
#7
Ten genius, nie jest niskoprofilowy i wygląda jak statek kosmiczny, wolałbym klasycznego kanciaka.
http://www.morele.net/klawiatura-connect...62-585055/
To jest ten Connect-It
Odpowiedz
#8
jak nie musisz szybko kupować to zaczekaj na cougar 200k, będziemy wiedzieć jak się pojawi w sklepach bo na sampla ciągle czekamy w układzie US, to Ci powiemy czy jest głośna czy nie :P. A klawka zapowiada się rewelacyjnie...
Odpowiedz
#9
Nie spieszy mi się szczególnie, mogę zaczekać. Poczekam w takim razie na recenzje :)
Odpowiedz
#10
http://www.microsoft.com/hardware/pl-pl/...yboard-600
Opcja budżetowa. Posiada ona coś jakby gumowe podpórki pod klawiszami, bo nie stuka przy mocnym dociśnięciu, jest co najmniej tak cicha jak apex.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.