• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
glorious model O wireless czy Steelseries rival 600?
#11
Rival 710 to nieadekwatna mysz, wysoka waga, nieaktualne komponenty oraz zbyt sztywny przewód.
Promocja to żadna, x-kom zamienił się w Media Markt i inne stacjonarne sklepy, w których "promocje" to regularna, rynkowa cena.
Brakuje tylko wietrzenia magazynów co tydzień i Lisowskiej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
(02-14-2021, 06:00 PM)XeXu napisał(a): Rival 710  to nieadekwatna mysz, wysoka waga, nieaktualne komponenty oraz zbyt sztywny przewód.
Promocja to żadna, x-kom zamienił się w Media Markt i inne stacjonarne sklepy, w których "promocje" to regularna, rynkowa cena.
Brakuje tylko wietrzenia magazynów co tydzień i Lisowskiej.

Dzięki za opinię tak to chyba wybiorę tego Gloriousa
Odpowiedz
#13
Finalnie wybrałem Glorious Model O Wireless i przyjemnie mi się z jej korzysta pomimo wrażenia, że tył jest nisko.
Za jakiś czas może poinformuje was jak myszka sprawuje się w grach.
Odpowiedz
#14
Na Glorious Model O Wireless gra mi się przyjemnie, na tej myszce flicki w boki i do góry są bardzo dobre ale natomaist flicki do dołu mam wrażenie, że już takie nie są ale zgaduję, że jest to spowodowane górką na środku a nie z tyłu. Jeśli chodzi o wielkość myszki jest prawie idealna. Scroll chodzi miękko ( ja wolę gdy jest bardziej wyczuwalny), ale nie przeszkadza to w grze ani w przeglądaniu internetu. Matowy plastik z którego wykonana jest myszka jest przyjemny w dotyku. Według mojej opinii jest to jedna z lepszych myszek go gier fps. Z zakupu jestem raczej zadowolony, ale nie wiem czemu gdy myszka jest w trybie bezprzewodowym raz na jakiś czas sensor lekko się przycina co daje wrażenie jakby grał na 20 fps, a mam 110 fps, warto dodać, że gdy myszka jest podłączona nic takiego nie występuje. Gdyby wiedzieli jak można by było naprawić ten błąd to piszcie na tym temacie.
Odpowiedz
#15
Ja na Twoim miejscu spróbowałbym g pro wireless. Ma bulwę raczej na środku i bardziej wypełnia dłoń, u mnie spowodowało to większa kontrole. Przesiadłem się z model o ale na kabelku.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
(02-26-2021, 08:48 PM)Amok napisał(a): Ja na Twoim miejscu spróbowałbym g pro wireless. Ma bulwę raczej na środku i bardziej wypełnia dłoń, u mnie spowodowało to większa kontrole. Przesiadłem się z model o ale na kabelku.

Możliwe, że Logitech G pro wireless by mi bardziej pasował, ale raczej nie mam zamiaru testować dużej ilości myszek by znaleźç idealną dla siebie gdy mam myszkę na której gra mi się przyjemnie.
Odpowiedz
#17
"raz na jakiś czas sensor lekko się przycina co daje wrażenie jakby grał na 20 fps"
Połączenie z nadajnikiem, zdaje się być bardzo podatne na wszelakie zakłócenia.
Wypróbuj wpięcie go tak, by był jak najbliżej myszy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
(02-27-2021, 11:07 AM)XeXu napisał(a): "raz na jakiś czas sensor lekko się przycina co daje wrażenie jakby grał na 20 fps"
Połączenie z nadajnikiem, zdaje się być bardzo podatne na wszelakie zakłócenia.
Wypróbuj wpięcie go tak, by był jak najbliżej myszy.

Mogę spróbować tylko, że wtedy nie będzie na USB 3.0 tylko normalnym.
Odpowiedz
#19
To nie ma znaczenia, ja śmigam na 2.0 i jest w porządku
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#20
Albo po prostu kup kabel z wtykiem żeńskim USB. Ja tak używam myszy wireless :).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.