• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwersalna myszka do gier [Palm]
#11
Może i trochę brzydsza, za to dużo lepiej wykonana. Co do ślizgaczy, to się nie wypowiem. Nie jestem ekspertem.
Myszkę mam już ponad 1.5 roku i są tylko minimalnie wytarte.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#12
Daniu naprawdę chyba nie miałeś dobrych ślizgów teflonowych pokroju Roccata ;) O wiele lepsze niż metale, "lżejsze w ślizgu", gładsze. Zyskujesz lepsze wyczucie krótko mówiąc i większą przyjemność z jeżdżenia po podkładce ;p
Odpowiedz
#13
Masz racje.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#14
(08-02-2017, 02:57 PM)canon napisał(a): z tego co pamiec mnie nie myli teflon wolniej sie sciera niz te "metalowe". Jesli producenci nie wsadzaja metalowych slizgaczy do myszek za nawet 600zł to cos musi byc na rzeczy :) A90 jest brzydka kopia razerow DA.

Trochę nabytego doświadczenia i wracam z odpowiedzią :)
Te "metalowe" są tylko lekko wytarte (nie mają nawet rysek) po 1.5 roku używania.  Czyli masz na myśli, że teflon będzie jeszcze mniej zużyty - ciekawe.
Co do prowadzenia po podkładce, to zgadzam się z opiniami z Internetu - ślizgacze są zdecydowanie zbyt "śliskie". DM1 PRO S sprawowała się o wiele lepiej, pewnie dlatego producenci stosują teflon.

PS. Ciągle nie wiem jaką myszkę kupić ;)
Najbardziej skłaniam się w stronę Rivala, jednak brak kabla w oplocie naprawdę mi przeszkadza.
DeathAdder Elite przy dłoni 20cm może sprawiać problemy.
Przyjrzałem się bardziej ułożeniu mojej ręki na A90 i chwytam ją mieszanką palma i palmo-clawa. Przy palmie palce znacząco wystają poza myszkę.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#15
Nowy Rival ma dobry kabel, mimo braku oplotu ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Chodzi mi o estetykę, kabel bez oplotu wygląda trochę kiepsko, dla niektórych może to być dziwne.
Rival chyba nie będzie idealny pod "czystego palma" przy dłoni 20cm, skoro w recenzji widnieje 'lub fingertip dla większych dłoni' .
Chyba, że autor recenzji ma na myśli jeszcze większe dłonie ;)
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#17
większe dłonie >19 cm
i wiesz fingertip =/= claw ;D Ja tej mychy nie miałem więc się nie wypowiem
W moim wypadku DA się nie sprawdził, też miałem chwilowo A90 w dłoni i to nie jest wygodne ;D
Ten Rival to trochę jak G403 - niektórym pasuje, niektórym nie (mi przykładowo G403 nie pasował) - specyficzny trochę kształt.
Do palma wziąłbym, Kone EMP, mimo wagi
albo starego Rivala ;p
Odpowiedz
#18
Dzięki.
Zdecydowałem się na Kone EMP. Zamówię jak tylko otrzymam zwrot pieniędzy.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#19
Jeśli kogoś interesuję jak leży Logitech G502 w dość dużej chudej dłoni (20CM), to powiem, że wygodny chwyt tylko claw.
W Media niestety nie mieli rozpakowanego DeathAddera Elite o Kone EMP nawet nie wspominam.
Sprawdzałem jeszcze Rival 300 i muszę przyznać, że mi pasuje :)
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#20
Witajcie po przerwie :)
Trafił mi się nagły wyjazd za granicę. Wróciłem dziś i zamówiłem KONE EMP, jak dojdzie dopiszę parę zdań na jej temat.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.