• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwersalna myszka do gier [Palm]
#1
Witajcie. Jak w tytule.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Bloody A90, miałem też DM PRO S jakiś tydzień niestety była za mała pod czysty palm i miała slimy left
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 8
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie wiem dokładnie
  • w co grasz (podaj tytuły gier): różne gry
  • jaką masz obecnie podkładkę: Dream Machines Pad L
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam dwóch bocznych
  • twój budżet: 300
  • jaki chwyt stosujesz: palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 2400
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: lepszy sensor
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): najlepiej coś w stylu Bloody A90, wykonaniem bije myszki za 200-300 zł...
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#2
a moze rivale 300? teraz wyszedl 310, Kone EMP albo razer deathadder elite (inaczej wzor dla A90) ?
Odpowiedz
#3
Aż się prosi o Razer DeathAdder Elite, lecz jeżeli jesteś anti-razer (tak jak ja) to Roccat Kone EMP.
Odpowiedz
#4
Elite bym sobie odpuścił. Nie ma pamięci wewnętrznej, więc albo masz cały czas włączone irytujące sterowniki (wymagające rejestracji i stałego dostępu do internetu), albo grasz na ustawieniach domyślnych. Przy okazji byłaby najprawdopodobniej za mała. Nowy rival 310 jest obecnie chyba najlepszym wyborem wśród dużych myszek do fpsów (jest znacznie lżejszy od kone EMP), przy okazji jest dostępny na oficjalnej stronie steelseries z kodem rabatowym: SUMMER10 za 63 euro (~260 zł) i darmową dostawą.
Odpowiedz
#5
Dzięki ;)
Razera miałem dawno temu, model Abyssus. Kiepskie wykonanie, za lekka. Z tego co wyczytałem nowsze modele wiele się nie zmieniły.
Zdecyduje się chyba na Rival 310.
A90 jest gumowana, przez co pewnie trzyma się w ręce. W wielu nowych myszkach tego nie ma... Z tego co widzę, to Rival 310 również nie jest gumowany, szkoda...
Trochę martwą też przejawy akceleracji pozytywnej oraz wstecznej.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#6
Czytałeś o tym na PCLab'ie? :p
Łap rękę od nas: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-310/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Kabel bez oplotu, trochę bieda, ale ogólnie myszka robi wrażenie.
Zastanawiam się jeszcze nad Corsair GLAIVE RGB. Trochę powyżej 300, ale jeszcze jestem w stanie dopłacić...
Ktoś wie dlaczego producenci nie stosują metalowych ślizgaczy? W A90 sprawują się rewelacyjnie.
Taką A90 z lepszym sensorem brałbym bez zastanowienia.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#8
Metalowe ślizgacze? Ja nie przepadam. Szybko niszczą podkładkę i mają jakiś taki nienaturalny ślizg. O wiele bardziej wole feeling teflonowych.
Odpowiedz
#9
Szybko niszczą podkładkę, nienaturalny ślizg? Rozumiem, że to własne doświadczenie.
Używałem jej na taniej X7 i nie zauważyłem żeby nadmiernie się zniszczyła. Ślizg też nie wydaje mi się nienaturalny ;)
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#10
z tego co pamiec mnie nie myli teflon wolniej sie sciera niz te "metalowe". Jesli producenci nie wsadzaja metalowych slizgaczy do myszek za nawet 600zł to cos musi byc na rzeczy :) A90 jest brzydka kopia razerow DA.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.