• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod CS:GO
#21
EMP waży aż 116g, raczej za dużo pod CSa
Sprawdzę tego Roccata Kone Pure i Zowie.

#edit 
Rival 300 waży aż 130g xd  To może EMP też sprawdze.
Zastanawiam się jeszcze nad Logitech G Pro, super sensor jak u G403, może ergonomia tego modelu lepiej mi przypasuje.
Odpowiedz
#22
Logitech G203 masz taniej, już za 100 zł można mieć, kształt ten sam, sensor też świetny, polecam do gier.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#23
Chyba miałem okazję ją przetestować w Saturnie ale przez cenę nawet się nie zainteresowałem xd Ten sensor Mercury ma jakikolwiek podjazd do PWM 3366? Raczej szukam myszki na 3+ lat, więc będę szukał czegoś co teraz jest na topie jeśli chodzi o sensor.
Odpowiedz
#24
G203 może Ci się wydać malutkim "pizdrykiem" jeżeli Rival Ci pasował : p
Tak, sensor jest bardzo dobry.
Coś pomiędzy 3310 a 3366.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
Odrzuciłem EC1-A i EMP ze względu na wysokość podobną do G403
G Pro jest dosyć płaska, więc może mi odpowiadać, ale to się tyczy prawie wszystkich Zowie. Mam nadzieję, że dadzą mi przetestować 8 myszek xD
Odpowiedz
#26
Ja bym na miejscu zapytał, czy jest taka mozliwość i czy problemu nie bedzie jezeli se tam postoisz i poprzymierzasz :v
Offtop - Ty chory poj***e tu o 4 nad ranem tu wszedłeś? :v
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#27
Haha XD
PS Rival 300 waży 100 gram
Odpowiedz
#28
(08-05-2017, 07:32 AM)Moon napisał(a): Ja bym na miejscu zapytał, czy jest taka mozliwość i czy problemu nie bedzie jezeli se tam postoisz i poprzymierzasz :v
Offtop - Ty chory poj***e tu o 4 nad ranem tu wszedłeś? :v
Spać nie mogłem xd
Niestety nie mieli w salonie żadnych myszek Zowie wczoraj. Zamówiłem 2, bo tylko tyle można (EC-2A i G Pro)
Mam nadzieję, że ktoś inny zamówi FK na poniedziałek xdd
Odpowiedz
#29
Zakupiłem Logitecha G Pro, myszkę mi się podobnie trzyma do Kinzu, może w sumie trochę stabilniej. Mam problem z dostosowaniem ustawień pod moją podkładkę SS QCK+ i póki co najlepiej mi się gra na fabrycznych. Nie miałem okazji sprawdzić EC2-A, bo przysłali EC1-A XD Ta druga była zbyt mała pod palma i co jasne za duża pod clawa. Na minus Logitecha wydaje mi się scroll, który jest dosyć sztywny, głownie przy wciskaniu, co nie jest dla mnie problemem bo mam skok w cs:go zbindowany pod scroll down. No i przede wszystkim kabel, który jest zbyt szeroki pod Razer Mouse Bungee.

Teraz do was pytanie. Jaka podkładka powinna najlepiej działać z tą mychą, bo moje Qck+ mocno już wysłużone, być może dlatego nie mogę dopasować ustawień pod nią, bo po dostrajaniu myszka wydaje się zbyt szybka. No i jakie tanie Mouse Bungee?

Ogólnie jestem zadowolony z myszki. Wszystkim w temacie daje po reputku ;)
Odpowiedz
#30
a jakiej chcesz podkładki? Coś wolnego nadal? Jak tak to weź Taito 2017
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.