• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS RUBERIZED NA ZOWIE
#11
Niech se grają , co nie zmieni faktu ze to jest gorsze i bardziej skillowi gracze grają z wyłączona :) to podstawa
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Amok idź dalej pouczać lepszych od siebie. A ja powiem tak - akcelerację można wykorzystać w sensowny sposób na swoją korzyść. Jak? Tego patentu może zdradzać nie będę bo może zbiję na tym fortunę $$$
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#13
Przecież akceleracja polega na tym ze in szybciej myszka poruszysz tym kursor znajdzie się dalej bo przyspiesza. A chodzi o to żeby ruchy były jak najbardziej rzeczywiste i to jest efekt nieporządany wiec po co się kłócisz? Mam znajomego który ma ge i ma sens 1.4 i akcelerację żeby się obracać a i tak wolałbym np 2.0 i acx off ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Akceleracja odpada, na pewno nie grałem nigdy na tym i grał nie będę, trochę DM'a i aimtrainow i damy rade, jak bede miał problem, żeby grać na sensei'u w weekendy i na zowie w tygodniu to myszkę bede woził. Nie waży aż tyle. Poza tym to, że kupuje zowie to nie znaczy, że sensei jest gorszy. Po prostu chcę spróbować coś nowego. Szukam jeszcze podkladki zowie G-SR, tylko w wersji niebieskiej, teraz to chyba tylko używaną tylko można dorwać.
Odpowiedz
#15
Kłócę się bo mam rację. Sam właśnie napisałeś, że masz znajomego, który tak gra. A akcelereacja jak juz napisałem wcale nie musi być niepożądanym zjawiskiem.
Piksson, a ty już masz akcelerację, więc nie rozumiem o co chodzi. Sensei po prostu ma akcelerację na poziomie kilku procent. A co do G-SR to yep - niebieska wersja przestała być produkowana.
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#16
Ta akceleracja jest dla mnie nie wyczuwalna, ale to i nawet lepiej, że kupuję Zowie w takim razie. Jednak też jestem zdania, że akceleracja pogarsza celność. Dla każdego gościa który gra na akceleracji na poziomie 10 LVL/FPL na faceicie, szacuneczek.
Odpowiedz
#17
akceleracja to g*wno ; )
Odpowiedz
#18
Noo i co z tego ze mam takiego kolegę i co z tego ze ma akcelerację , będzie mu dziwnie ale lepiej szybko się przyzwyczai a potem doceni brak akceleracji ze względu na inny sensor , jakby to było spoko to by każdy pros by na tym grał a nie 1/100 :d
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Ehhh... może podejdę do tego od innej strony, bardziej bezpośrednio - większość graczy na profesjonalnej scenie, którzy grają na jakimkolwiek typie akceleracji to gracze grający na ultra low sensie. Im akceleracja pomaga przy poruszaniu się, nie wpływa natomiast bardzo mocno na samo strzelanie, gdzie wykonywane ruchu nie są zbyt zamaszyste. Mam Wam to lepiej rozrysować żebyście zrozumieli? 

A koledze tym bardziej przyda się lekki accel, zważywszy na jakim sensitivity gra - 900 mm na obrót 360 stopni? Bez tego może być, lekko mówiąc, ciężko.

PS.: Jak to teraz czytam to widzę trochę błędów w tekście, ale mówiąc szczerze, nie mam siły poprawiać tego na telefonie :|
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#20
eee z ta akceleracja to jak wchodziły pierwsze lepsze optyki to sporo osób nie moglo sie przyzwyczaic, ze nie maja juz akceleracji (wtedy A6090, pożniej A9500 to były mega sensor na tamte czasy), obecnie to juz malo kto to używa bo technologia poszla do przodu
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.