• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SS RUBERIZED NA ZOWIE
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS SENSEI RAW RUBBERIZED
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 450
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): NISKA
  • czułość w Windows: NIEWIEM
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 450 DPI
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 900mm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: QCK+ limited I QCK+ gruba
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): TAK
  • twój budżet: 280
  • jaki chwyt stosujesz: PALMO-CLAW CHYBA
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? PRAWO
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 15CM
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1CM
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: NIE
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: NIE
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: CHCIAŁBYM, ABY BYŁA DŁUŻSZA, ALE Z 2-3CM
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? TAK
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): W GRĘ WCHODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE ZOWIE, DODAM, ŻE RIVAL 300 ZA WYSOKI DLA MNIE, WYSOKOŚĆ MOŻE BYĆ 40mm, MYŚLAŁEM O ZA-11 LUB FK1+. SZEROKOŚĆ TAKA JAK SS RUBERIZED +/- 1-2 CM
Odpowiedz
#2
Oj kumplu ciężki orzech z Tobą będzie: pamiętaj, że zmieniając mysz, zmienisz sobie pamięć mięśniową, która zdążyła już wziąć pod uwagę hardware'ową akcelerację Senseia. No ale ksztaltowo to chyba FK1 będzie najbliżej w tym przypadku bo taka ZA11 wydaje się za wysoka.

PS.: Czemu wszedzie Caps Lock? ;_;

PS2.: od końca palca do zgięcia nadgarstka 15 cm? I chcesz większą mysz? O.o
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#3
Sory za caps, chcę większą, bo kolega kupił FK-2 i jakaś mała ta myszka jego, dlatego chcę większą. Co do akceleracji, to jakoś przetrwam. Zależy mi na zowie, coś w tym SS przestało mi pasować.
Odpowiedz
#4
weź fk1+ to chyba najbliższe senseiowi, chyba że dm1 pro s to masz kopie senseia 1:1 z kształtu z innymi bebechami
Odpowiedz
#5
Dm1 pro s albo Za12 moim zdaniem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
A co z sensorem, duża różnica będzie między senseiem a zowie ? Będę w weekendy korzystał z senseia, chyba, że różnica tragiczna będzie to będę woził ze sobą.
Odpowiedz
#7
Według mnie duża a z Dm1 pro s jeszcze większa
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Hya, ale kolega chce większą myszę niż Sensei ;_; No ale poza tym to dm1 pro/pro s wciąż na propsie.
Za11 może być za wysoka, ale mimo wszystko warto spróbować.
Najbardziej sensowne wydaje mi się tu zakupienie FK1 i odpalenie akceleracji software'owej(najlepiej w samym cs'ie)

PS.: Tak, między myszkami na 3310/3360 będzie spora różnica względem laserowego Senseia przez wzgląd na jeo akcelerację. Ale już między tymi dwoma optykami różnice nie są tak ogromne, więc to kwestia czy szkoda Ci hajsu :v
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#9
Lepiej niech nie odpala akceleracji tylko poprostu się nauczy grać na nowej myszce i potem będzie o wiele lepszy efekt
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Powiedz to graczom profesjonalnej sceny, którzy rzeczywiście grają na akceleracji, czy to software'owej, czy hardware'owej :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.