• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaka myszka
#21
Po to jestem :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
Przepraszam ze znowu zawracam glowe ale znalazlem dm1pro s za 199 zl z przesylka czy to nie bedzie lepsza opcja ?
Odpowiedz
#23
DM1 do clawa nie jest najwygodniejsza. Szybko się ręka męczy.
Odpowiedz
#24
@up
Kiedy wiele osób lubi ten kształt pod claw gripa,

ja bym np. XM300/ Deathadder pod claw gripa nie wziął... Jak claw jest dosyć płaski to zdecydowanie wybrałbym coś pokroju DM1/FK1.
Odpowiedz
#25
(03-06-2017, 11:12 AM)t4co napisał(a): @up
Kiedy wiele osób lubi ten kształt pod claw gripa,

ja bym np. XM300/ Deathadder pod claw gripa nie wziął... Jak claw jest dosyć płaski to zdecydowanie wybrałbym coś pokroju DM1/FK1.
ja gram takim pol szponem ale czasem jak mam wieksza myszke to i gram palm gripem wiec to akurat dla mnie nie problem ale dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#26
@t4co
użytkownicy większych rąk (>20) w tym ja i niektórzy moi koledzy i autor? narzekaliśmy na:
spasowanie krawędzi (szczególnie prawej, zostawała taka linia na palcu, co było niewygodne)
ręka stosunkowo szybko się męczyła
uważamy że troszkę za mały garb (jak ktoś dociska śródręcze)
i najgorzej - jak ktoś ma sporego kciuka (ja ;D) to ,,czuje" boczne przyciski
oczywiście myszka nie mówię, że nie nadaje się do clawa
ale sporej liczbie osób w moim gronie zbytnio nie pasowała
używamy takiego palmo-clawa,czyli palce bardziej ugięte. Poza tym jak pamiętam to nie ma napisanego DM1 w polecanych do clawa ; )
Odpowiedz
#27
to juz sam nie wiem xD Dobra 2 myszki xm300 czy pro 1 s
Odpowiedz
#28
Jako, że masz mniejszą dłoń od mojej to DM1 z tych dwóch wybrałbym. Ale najlepiej postaraj się przymierzyć w sklepie, wtedy bedziesz pewny.
Odpowiedz
#29
wolalbym tego xm300 bo tanszy ale denerwuje mnie ze nie ma 400/450 dpi tylko odrazu 800 ;/
Odpowiedz
#30
W xm300 masz oprogramowanie i dpi regulacja od 50-ilus tam schodkami co 50 a w Dm1 pro s nie masz możliwości zmiany
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.