• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do Mionix Aviora 7000
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)

    - Mionix Avior 7000
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?

    - (*) (powiedzmy, że podkładki nie ma)

  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):

    - Materiałową



  • jaki rozmiar by Cię interesował:

    - Powyżej 350 x 250 (razer goliathus control medium wydawał mi się ciut za mały i też odrobinę zbyt wolny, zaś materiał w kontakcie średnio przyjemny ;\)



  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:

    - Nie obraziłbym się, gdyby pożyła trochę dłużej :<


  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:

    - Średnio szybka brzmi kusząco...

  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?

    - Nie ma to większego znaczenia.


  • maksymalna cena za podkładkę?
    - 120 złotych

  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)


    - Wolałbym, żeby w kontakcie nie była zbyt szorstka, chyba, że to kwestia przyzwyczajenia lub zmienia się ten stan wobec długotrwałego używania.


  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
    - Zasadniczo nie mam pojęcia o podkładkach i powyższe punkty niewiele mi mówią. Pytałem w innym miejscu o podkładkę do Aviora, na którego czekam (w sumie już trochę długo) z Massdropa i w tym czasie rozglądałem się za rzeczoną podkładką. Jeden z użytkowników tej myszki polecił mi Roccata Taito Kingsize i wydaje się to być niezgorszym wyborem, jednak jeżeli ma to być kwestia 25 złotych, to zastanawiałem się nad podkładkami, które w Waszym zestawieniu górują nad konkurencją - Zowie.W tym wypadku, wybór byłby chyba między Zowie G-TF Rough, a modelem G-SR. Znam się na tym tak mniej więcej w ogóle, nigdy wcześniej nie przejmowałem się ani myszką, ani podkładką i grałem jakąś tańszą myszką na plastikowym kalendarzu na rok 2014 Mbanku. Ale teraz postanowiłem sobie kupić coś lepszego jakościowo i stąd moje pytanie w zakresie podkładki. :< Wolałbym, aby była ona średnio - szybka, niezbyt szorstka w dotyku, z niezłym poziomem kontroli (z racji niskich umiejętności jej użytkownika) oraz duża - ma służyć głównie do rekreacyjnego grania w cs:go i rtsy, nie chciałbym też, aby była ona za chwilę do wymiany (jak pożyje rok przy w miarę dobrych parametrach, to będzie ok). Z Waszego zaś zestawienia wynika, że w stosunku do tego modelu myszki, obie powinny dobrze się spisywać.Dziękuję bardzo za pomoc i odpowiedź oraz przepraszam za swą niewiedzę. :<

#2
Nie jestem ekspertem, ale pozwolę sobie wrzucić swoje trzy grosze :)

Miałem i Razer Control, i Zowie G-TF. Razer był okropny, szybko się brudził, ruch był "schodkowy". Ostatecznie mam Zowie G-SR i jak dla mnie podkładka idealna. Dlaczego mi nie odpowiadała G-TF i wrażenia po przesiadce na G-SR, to już możesz przeczytać w moim temacie - http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=191

Myślę, że i Tobie będzie odpowiadać. Jest średnio szybka, a jednocześnie gładka z dobrą kontrolą. Czytałeś jej reckę na test-gear?
#3
wybierz G-SRa ;)
#4
Dzięki wielkie za odpowiedzi ;]

(04-16-2015, 01:24 AM)Zares napisał(a): Nie jestem ekspertem, ale pozwolę sobie wrzucić swoje trzy grosze :)

Miałem i Razer Control, i Zowie G-TF. Razer był okropny, szybko się brudził, ruch był "schodkowy". Ostatecznie mam Zowie G-SR i jak dla mnie podkładka idealna. Dlaczego mi nie odpowiadała G-TF i wrażenia po przesiadce na G-SR, to już możesz przeczytać w moim temacie - http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=191

Myślę, że i Tobie będzie odpowiadać. Jest średnio szybka, a jednocześnie gładka z dobrą kontrolą. Czytałeś jej reckę na test-gear?

Właśnie czytałem cały temat, czytałem również recenzję i to stąd się pojawiły moje wątpliwości. :) Zwłaszcza Twój opis mnie przekonał, bo brzmi jak gdyby to było dokładnie to, czego szukam. ;]

@ hya

No skoro tak, to chyba przesądzone ;p

I dzięki za dokładną recenzję, już kiedyś mnie do zakupu myszki Wasz opis nakłonił, teraz w wyborze podkładki również niemały mieliście udział. :)


Zaczekam do przyjścia myszki z zamówieniem podkładki, a nuż będą jakieś kupony na allegro, czy coś podobnego ;] <cebula>
#5
jak dostaniesz myszkę i podkładkę to z przyjemnością przeczytamy twoje opinie (oczywiście o ile będziesz chciał się podzielić nimi) - mamy dział do zamieszczania właśnie swoich opinii i uwag o danym produkcie http://test-gear.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11 :-)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.