• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka
#11
Na moje oko może być Tobie niewygodnie, szukaj czegoś mniejszego
#12
Roccata Kone ma mój kolega i powiem ci że ręka mi bardzo dziwnie leży tzn. nie umiem położyć na myszce ostatniego palca po prawej stronie i szura mi o podkładkę, a później palec mi drętwieje, ec2-a moge spróbować od brata ciotecznego pożyczyć na 1 dzień i pograć trochę więc zobaczę.
#13
Nie udało mi się jeszcze pożyczyć EC2-A od brata, ale znalazłem też myszkę Zowie ZA13 w której naprawiono przyciski. Czy ona byłaby dla mnie dobra?
#14
najpierw pożycz tego ec2-a i powiedz jak Ci leży ;) Bo imo powinno być b. dobrze. Kone military Ci nie leży bo boczna krawędź Ci uciska palec serdeczny pewnie (jest lekko kwadratowata), rzadko bo rzadko ale słyszę tego typu problemy z tym kształtem. EC2-A ma nachylony ten bok bez krawędzi, wszystko jest zaokrąglone więc powinien być lux. Z ZA13 też powinno być ok.
#15
Dziś znowu byłem u kolegi pograć na Kone military i zaobserwowałem że jest ona trochę za mała żebym mógł ją trzymać wygodnie Palm Gripem. Jak już mówiłem długość mojej dłoni zmierzona tak jak na obrazku to 15cm. Dziś wieczorem idę też pożyczyć ec2-a i zobaczę czy na niej gra mi się dobrze. Byłem też dziś w saturnie i zauważyłem DeathAddera Chrome i ręka na nim leżała mi idealnie, tylko że kosztował 329zł.
#16
No to jak Chroma pasowała to weź Zowie EC1-A, będzie nawet lepiej ;)
#17
Ale właśnie dziwi mnie to że wcześniej mówiłeś że 15 cm to mało i polecaliście mi myszki wielkości mojej a napisałem że moja jest za mała :)
#18
pewnie coś źle mierzysz ;) zrób zdjęcie swojej wyprostowanej dłoni obok centymetra ;p

Normanie dla osoby o tej wielkości dłoni trzymanie myszek rzędu 125+mm to jak trzymanie cegłówki ;p Widocznie może tak preferujesz ;) zdarzają się i takie przypadki ^^
#19
Już wysyłam zdjęcie. Problem w mojej myszce to nie to że nie mogę  jej trzymać bo jest za mała tylko żeby trzymać ją komfortowo muszę uginać palce i cofać nadgarstek, podobnie jak w fingertipie

Ps. Jak się dodaje zdjęcie? xD A dobra zdjęcie waży za dużo żeby je dodać. Omg zobaczyłem jeszcze raz to zdjęcie z wzoru i zmierzyłem i wychodzi 18,5, bo mierzyłem do tego miejsca gdzie się kciuk zaczyna, a nie do nadgarstka
#20
no to zmienia postać rzeczy ;) to nie dziwi mnie, że DA pasował ;p czyli kieruj się w stronę Zowie EC1-A :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.