• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka
#1
Witam

Chciałbym kupić nową myszkę ponieważ moja obecna myszka A4Tech X710BH jest już za mała. Od razu zobaczyłem myszkę Zowie Fk1 i wydawała mi się bardzo dobra, lecz nie wiem czy będe umiał się do niej przyzwyczaić po wcześniejszej myszce. Znalazłem też myszkę Zowie EC1A która jest profilowana. Chciałbym wiedzieć na której myszce lepiej będzie mi się grało.
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech X710BH
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Około 44 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries Qqk+ http://procpu.pl/p/1723/20503/steelserie...racza.html
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 główne. scroll, czasami 2 boczne.
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 15 cm
       
      
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?:1,8 cm

[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie

[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 450-500

[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Żeby myszka była większa. Sensor zaczyna powoli szwankować

[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak

[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym wybrać pomiędzy Zowie FK 1, a Zowie EC1-A. Możecie podawać swoje propozycje myszek.
#2
wpierw zapytam - serio masz dłoń 15 cm? Strasznie malutka :P
#3
Mam 15 lat.
#4
Mionix Avior 7000 będzie idealny dla Ciebie
#5
Da się kupić w polsce?
#6
Allegro, olx poszukaj
#7
Są same używane. Gdybym miał wybierać pomiędzy FK1 albo EC1-A to co by mi się lepiej trzymało?
#8
Zowie Fk1 ma specyficzne przyciski które mogą Tobie nie podejść
#9
Przyciski mogę przeboleć jak z dopasowaniem do ręki? Dam rade się przyzwyczaić?
#10
Przy tym rozmiarze wszystkie: mionix avior 7000, ec1-a i fk1 będą za duże. a4techy mają małe opóźnienie przełączników, więc w przypadku zowie fk1/2, posiadających dość znaczne opóźnienie przełączników, różnica może być odczuwalna, dlatego fk2 (mniejsza wersja fk1) również bym sobie darował. Dobrymi opcjami byłyby zowie ec2-a oraz roccat kone pure military. Jeżeli masz w pobliżu jakiś market, w którym wystawione są myszki, możesz poszukać którejś myszy z serii roccat kone pure (jest ich kilka, identyczny kształt i rozmieszczenie przycisków, różnią się głównie sensorem) i przymierzyć.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.