• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka z sensorem Laserowym do 250 zł
#11
Jasne, każdy ma swoje preferencje.

To może takie coś bardziej pod fignertipa - Roccat Kone Pure (200zł) na A9800 (czyli praktycznie to samo co 9500), ewentualnie Mionix Avior 7000 na 3310, dpi ustawiasz do woli (widzę na allegro ofertę ktoś kupił z massdropa, rok gwarancji, ale za przesyłkę zwracają jakby Ci przyszło oddać), ewentualnie coś tańszego ASUS GX850 na A9500, asus robi raczej solidny sprzęt. jednak jest ona dosyć duża. Zobacz jeszcze na Razer taipan (ma laser 9818 z rodziny 9500/9800) gdyż wersję z nadrukiem BF4 można kupić za 160zł.
Odpowiedz
#12
Popytałem się apropo Sensei i prawie każdy ma problemy z lakierem , nie biorę jej w ogólę pod uwagę . Jeśli chodzi o Zowie jaki model byłby najbardziej odpowiedni ?
Odpowiedz
#13
Jeżeli kształt Ci odpowiadał Senseia, to wybierz Zowie ZA11.
Odpowiedz
#14
Szczerze myślałem bardziej o Zowie FK2 , albo nawet ZA13
Odpowiedz
#15
Pod fingera wybierz ZA13, ciągle kierowałem się rozmiarem Senseia, teraz się kapnąłem, że ty go chyba nie mierzyłeś wcześniej. Zobaczysz, że ZA13 bardziej Ci się spodoba niż FK2.
Odpowiedz
#16
Chyba jednak wole Fk2 bo przyrównując chwyty z mojej starej myszki która ma wysokość 33mm czyli tyle FK2 ale jest krótsza od ZA13 a tą co mam teraz która ma wysokość 40mm czyli prawie tyle co ma ZA13 która ma 38mm i długość ok 124mm czyli tyle ile Fk2 to o wiele wygodniej trzyma mi się moją starą myszkę mam takie uczucie że dłoń jest mniej napięta niż na tej co mam teraz .
Odpowiedz
#17
A poza tym jest jakiś serwis Zowie w Polsce ?
Odpowiedz
#18
*ZA13 ma 120 mm

Przez sklep załatwiasz gwarancję, kup w PL z pewnego sklepu :P
Odpowiedz
#19
Dużego wyboru nie mam , tylko morele.net .
Odpowiedz
#20
w morele jest git :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.