• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł LoL CS GO
#11
Rzeczywiście, mała ta myszka.
Zastanawiam się teraz nad 100 i DM1 PRO, ale raczej wybiore PRO.
Mam ostatnie 2 propozycje roccat kone pure black i gigabyte xm300.
Ta pierwsza jest trochę profilowana, ma nietypowy kształt, nie wiem jak się sprawuje.
A gigabyte bardzo mi sie podoba i ma chyba dobry sensor.
Możecie coś powiedzieć o tych dwóch modelach?
Odpowiedz
#12
Ja mogę napisać o Roccat Kone Pure. Ogólnie jest świetna, normalnie cuda, bo i ładnie wygląda i sensor precyzyjny i boczne przyciski świetne i rolka świetna i 2 przycisk do zmiany dpi, solidna, wszystko ładnie wykończone, bardzo miła w dotyku i bym ją chciała używać i używać, ale, ma jedno ale, jest właśnie profilowana, ma te wcięcie na kciuk, nie ma się tak dobrego chwytu jak w myszkach symetrycznych, przez co ciężej się nią operuje, w porównaniu z taką np. zwinną, małą Roccat Lua, to Lua jest demonem szybkości i to co zrobię Lua raz dwa, to Kone Pure będę robiłam kilka razy dłużej. Nie mogę nią robić takich szybkich, dokładnych ruchów, bo nie czuję w dłoni dobrze tej myszki przez te profilowanie, ciągle coś tam, gdzieś tam ręka źle leży, ciągle próbuję ułożyć jakoś, ale dalej nie jest tak jakbym chciała. W tej chwili siedzę na Roccat Kiro, jest fajna, symetryczna, trochę ciężka, ale solidna. Znając mnie jutro będę siedziała na innej, pojutrze znowu na innej, a jak się wkurzę to wrócę do zjechanej myszki za 10 zł :D
Odpowiedz
#13
Ok dzieki :)
A gigabyte xm300?
Odpowiedz
#14
Sam się nad nim zastanawiam za ten świetny feeling
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
mozna gdzies zobaczyc ten model? masz jakas recke Amok tej myszki? bo na test gearze widze, ze nie ma
Odpowiedz
#16
W sumie jak Rival 100 Ci leżał, to DM1 Pro jest większy, nieco wyższy, ale też ma taki wyczuwalny spadek przy przyciskach. Jedyny minus to boczne przyciski (umiejscowienie), jak ktoś ma dużego kciuka to może zahaczać. Myślę, że by Ci pasował
Odpowiedz
#17
(01-17-2017, 09:56 PM)Ewelina napisał(a): Ja mogę napisać o Roccat Kone Pure. Ogólnie jest świetna, normalnie cuda, bo i ładnie wygląda i sensor precyzyjny i boczne przyciski świetne i rolka świetna i 2 przycisk do zmiany dpi, solidna, wszystko ładnie wykończone, bardzo miła w dotyku i bym ją chciała używać i używać, ale, ma jedno ale, jest właśnie profilowana, ma te wcięcie na kciuk, nie ma się tak dobrego chwytu jak w myszkach symetrycznych, przez co ciężej się nią operuje, w porównaniu z taką np. zwinną, małą Roccat Lua, to Lua jest demonem szybkości i to co zrobię Lua raz dwa, to Kone Pure będę robiłam kilka razy dłużej. Nie mogę nią robić takich szybkich, dokładnych ruchów, bo nie czuję w dłoni dobrze tej myszki przez te profilowanie, ciągle coś tam, gdzieś tam ręka źle leży, ciągle próbuję ułożyć jakoś, ale dalej nie jest tak jakbym chciała. W tej chwili siedzę na Roccat Kiro, jest fajna, symetryczna, trochę ciężka, ale solidna. Znając mnie jutro będę siedziała na innej, pojutrze znowu na innej, a jak się wkurzę to wrócę do zjechanej myszki za 10 zł :D

a masz tak, że jak próbujesz zmienić głośność shift (przycisk na myszce) + scrollw górę/dół to czasem się ona zmienia, a czasem nie? Ja tak mam i to jest bug sterownika.. niestety.. Działa to dopiero dobrze jak wyłączę program do zmiany ustawień roccata.. A często zmieniam głośność w systemie za pomocą tej kombinacji klawiszy. Jeśli włączę ten program, żeby mieć kontrolę nad ustawieniami myszki to niestety głośność raz działa raz nie.. pisałem nawet na support roccata po angielsku, ale oni niestety olali problem i brak aktualizacji do tej pory..
Odpowiedz
#18
Nie używam tych przycisków na myszce typu makro, głośność itp. Ale pamiętam że jak chciałam przypisać pod dany przycisk jakąś czynność, to nie zawsze ona działała, dopiero po którejś próbie zatrybiło. Coś sterowniki nie do końca dobrze współgrają. Roccat kompletnie olał sprawę sterowników. Dajmy na to taki Swarm, ten program już kilka razy ponownie instalowałam, gdyż wywalał błędy, nie aktualizował i wiele osób ma z tym problem. Albo zawsze jak uruchamiam komputer to mi na dzień dobry wyskakuje Roccat Lua program, gdzie wszystkie ustawienia są rozwalone, więc albo ustawiać od nowa, albo nie ruszać wcale.
Odpowiedz
#19
No właśnie. Dość dobrze radzę sobie z angielskim, ale gościu udał, że interesuje go problem a po 2 mailu przestał w ogóle odpowiadać.. Podejrzewam, że nic nie zrobią z tym, a sterowniki to dramat. Ciekawe tylko, że jak się wyłączy ten badziewny program do konfiguracji to wszystko nagle działa ideanie..
Odpowiedz
#20
Jak do nich jakiś czas temu napisałam maila, to mi nie pomogli, tylko kazali wypełnić po angielsku jakiś formularz, a tam wiadomo, mnóstwo uzupełniania danych. O tym że na facebooku nie odpisują to już nie wspomnę. Steelseries częściej odpisuje swoim klientom. Roccat chyba nie ma w Polsce siedziby? Aż dziwne, duża firma.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.