• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobór myszki
#11
Spoko. Ja to akurat lubię jak palce szorują po podkładce, bo wtedy mam dobry chwyt myszki i kontrolę. Na początku myślałam że Roccat Kone Pure to myszka dla mnie, bardzo chwaliłam, przyciski mi się podobają, solidne, usilnie próbowałam przyzwyczaić się do kształtu, do wcięcia na kciuk i z żalem musiałam odłożyć ją do szafki. Może kiedyś zrobię kolejne podejście. Póki co największą wygodę mam na Steelseries Kinzu v3.
Odpowiedz
#12
kiedyś chciałem roccata i teraz będzie. Mam nadzieję, że się przyzwyczaję chociaż proces adaptacji u mnie jest długi. Jak nie to trafi do szuflady i kupię zowie za13 (nie pójdę na skróty). Od lat żadna mi się myszka nie trafiła, która by idealnie mi podeszła. Ja najlepiej wspominam ms comfort optical mouse 3000 (2 takie zajeździłem, jak nikt się dpi i innymi pierdołami nie przejmował), ale czy teraz by mi odpowiadała to nie wiem. Jeszcze raz dzięki wielkie na zwrócenie uwagi na tego roccata bo wyboru dużego nie miałem, a to chyba wydaje się najlepsza i najbardziej sensowna propozycja.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.