• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka 250 zł + Podkładka 150 zł
#11
Ja bym tu proponował G640 lub DM Pad ewentualnie Taito, G640 jest fajna do MOBA bo jest "silky smooth", na Taito troche większą kontrolę się ma, DM Pad z trgo co czytałem trochę szorstki ślizg.
Odpowiedz
#12
Hejka,
Fajny budżet na podkładke i myszkę tylko pozazdrościć. W tej chwili trochę powyżej 250 zł masz razer deathadder elite, zowie ec2, logitech g pro, trochę niżej dm1 pro s za około 200 zł. Z tych tylko zowie nie ma najnowszego sensora ale i tak moim zdaniem kształt jest kluczowy. Najlepiej gdybyś mógł się przymierzyć do każdej w jakimś markecie. Jeżeli chodzi o podkładki to też by zaoczędził i brał dm pada. W tej cenie jest bez konkurencyjny, sam takiego używam. Jest świetny i bez stresu, jak się zużyje tania wymiana na nowy.
PS. A tak w ogóle to witam wszystkich gdyż to mój pierwszy post.
Odpowiedz
#13
@Beetobee Witaj w naszym zacnym gronie ;D
@Dforak
pff, DM Pad nie ma wcale szorstkiego ślizgu, jest hybrydą i ma właśnie płynny, średnio szybki ślizg. Fajnie się go kontroluje, taki szybszy G240 bez uczucia "tego czegoś" z wolnych padów (mimo, że G240 nie jest wolna ;d)
Taito natomiast za wolna ;) I specyficzna, chociaż sam ją polecam. Nie każdemu pasuje :/
G640 w sumie spoko.
Odpowiedz
#14
Sporo osób na reddicie pisze że właśnie ten DM jest lekko szorstkawy.
W sumie to finalnie kupiłem Taito 2017 do MOBA i nie żałuję :D
Odpowiedz
#15
dobrze, że jest lekko szorstkawy, bo to jest normalny materiał ;) coś trochę w stylu qcka i goliathusa speed

Beetobee witamy Cię w naszym klubie AM (anonimowych myszkocholików :P)
Odpowiedz
#16
w dotyku jest lekko szorstki, ale nie mylić tego ze ślizgiem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.