• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250 zł
#11
(11-30-2015, 11:43 AM)Amok napisał(a): Z twoja łapa to celowałbym w rivala ale przymierzyć go w jakimś Saturnie warto bo nie każdemu leży w dłoni jąkanie rival to Naos 7000, a jak symetryczna to Avior. Co nie wybierzesz powinieneś byc zadowolony, spróbuj z naosem bo avior moze byc mały do palma z taka ręka :D

Rivala trzymałem, słyszałem że do tego kształtu trzeba się przyzwyczaić, aczkolwiek mi kształt myszy pasował ;)
Odpowiedz
#12
Mi w sklepie tez pasował a w domu juz nie koniecznie ;p

Ale ty masz większa łapę ode mnie wiec powinieneś byc zadowolony, ja z ręka 18cm był dla mnie za duży i zmieniłem na zowie fk1 i Jestem zadowolony :) ale i brakuje mi podświetlenia rivala bo ciekawe to wiec jestem ciekawy aviora :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Dobra biorę Roccata Raivo, bo jest na przecenie na cdp.pl i dostanę go za 50 zł.
Podobno świetnie współpracuje z Pixart PMW3310DH.
Zostaje tylko pytanie Rival czy Avior/Naos?
Odpowiedz
#14
Jak Ci pasował Rival to weź Rivala proste ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
(11-30-2015, 06:23 PM)Amok napisał(a): Jak Ci pasował Rival to weź Rivala proste ;p

Tzn. pasował. Nie wiem jak przy dłuższym graniu...
Myślę między Rivalem a Aviorem.
Odpowiedz
#16
Wydaje mi sie ze z Twoja ręka Avior bedzie za mały. 125mm a rival 133. Weź Rivala :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
kształt sie od razu czuje :P jak rival sprawdzony to weź, najwyżej sprzedasz po miesiącu jak nie będzie leżeć
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.