• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech Wireless Mouse M185
[*]DPI w obecnej myszce: 1000 (nie można zmienić)
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Średnia
[*]czułość w Windows:-
[*]czułość w sterach myszki: -
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°: Nie mogę sprawdzić, nie ma sensu na tej myszce
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): Path of Exile, LoL, Rpg, czasami mmo, fps,
[*]podkładka: Brak
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie używam, Potrzebuję
[*]twój budżet: około 250 zł
[*]jaki chwyt stosujesz: palm/fingertip
[*]ułożenie palców na myszce: Zależnie od myszki, zazwyczaj 1+2+2
[*]jestem praworęczny
[*]wielkość dłoni:19,5 cm
[*]szerokość palca wskazującego:
[*]zmienić swój chwyt: Raczej nie
[*]inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie: tak
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło: chciałbym coś większego i z makrami
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce: tak
   

 Oglądałem:



  • SS Rival
  • Roccat Kova [+]
  • Roccat Kova
[*]



Chciałbym również do tej myszki kupić podkładkę w granicach ok. 60 zł
Odpowiedz
#2
Rival powinien byc ok :) do tego steelseries qck+ za 60zl i masz wszystkie kryteria spełnione :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Boję się tych bocznych gum w rivalu. Czy dla kogoś komu zdarza się spocić ręka podczas gry to dobry wybór, czy jednak może coś innego?
Odpowiedz
#4
Nowe rewizje Rivala maja poprawione te gumy sa miałem go jakoś miesiąc wiec Ci powiem ze juz sie nie wycierają a jeśli to wymieniona na nowa zostanie , chcesz te makra koniecznie wiec zowie fk1/za11 i ec1-a odpada , brałbym Rivala :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Ewentualnie za 260zl kupisz Mionixa Avior 7000 lub Naos 7000. Nie jest on jednak duża myszka lecz średnia ale ma lepsze wykonanie od ss i tez makra itp :) ja po rivalu mam zowie fk1 i wole zowie bo w dłoni mi leży idealnie a makra mi nie potrzebne , brakuje mi jedynie podświetlenia z Rivala. Sam miałem brać mionixa ale trafiłem prawie 100zl taniej zowie ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
A ten Roccat Kova? Na makrach zależy mi bardzo.
Odpowiedz
#7
Używasz palma czy fingera? Bo to roznica. Tam jest niby 3305 sensor mało o Nin wiem ale to ponoć budżetowy 3310. To jak juz taki rozmiar myszki preferujesz 120mm długości to wziąłbym roccat kone pure military za 160 w sklepie roccata na sensorze 3310. Dla mnie do palma ta mysz jest za mała. Wiec moze właśnie mionix Avior 7000. Ma makra , kształt ktory powinien byc ok na wszystkie chwyty oraz sensor 3310 sam go miałem zamawiać , 260 w Empiku i konputroniku kosztuje :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Jak zależy Ci na fajnych makrach to zobacz na Cougar 550M, albo czekaj na 450M jak się pojawi
Odpowiedz
#9
Podsumowując którą z tych:

Monix Naos 7000
Cougar 550M
Roccat Kova (Chodzi mi o tą: http://allegro.pl/nowosc-gamingowa-mysz-...20942.html )
SS Rival
Monix Avior 7000

Najlepiej brać w stosunku do żywotności, jakości i obecnych cen?
Odpowiedz
#10
Z twoja łapa to celowałbym w rivala ale przymierzyć go w jakimś Saturnie warto bo nie każdemu leży w dłoni jąkanie rival to Naos 7000, a jak symetryczna to Avior. Co nie wybierzesz powinieneś byc zadowolony, spróbuj z naosem bo avior moze byc mały do palma z taka ręka :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.