• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana Ekwipunku do (400zł)
#11
A jakąś opinia o myszkach Roccat lub Corsair M65?
Odpowiedz
#12
A który konkretnie model roccata by Cię interesował :> ? Corsaira m65 odpuść bo jest niewygodny, ciężki i ma kiepski sensor.
Odpowiedz
#13
(01-14-2016, 01:12 PM)Hya napisał(a): A który konkretnie model roccata by Cię interesował  :> ? Corsaira m65 odpuść bo jest niewygodny, ciężki i ma kiepski sensor.

Naczytałem się trochę od ostatniego wejścia na forum(O roccat że jednak nie jest wcale aż taki dobry) i pożyczyłem od kumpla jego G502, opini jeszcze nie mam gdyż nie testowałem myszki na żadnym porządnym FPSie ale muszę przyznać że w Hotsa grało się całkiem przyjemnie, rozmiar nie jest zły jak na moją dużą dłoń ale chyba zbyt mocno kocham rozmiar mojego DA-3.5G, jeśli po bardziej zaawansowanych testach myszka wyda się dobra to pewnie właśnie ją wybiorę ALE. Jeśli nie to skłaniam się ku Chromie gdyż Deathadder się jednak trochę zmienił od posiadanego przeze mnie modelu, ale boję się że w tym też padnie lewy klik, druga opcja to Rival 300 mimo iż oklepany to jest większy ale niestety niższy więc pod wybory samorządowe w tym roku idą

Kandydat nr 1: Stary i dobry ale awaryjny DA Chroma.
Kandydat nr 2: Niby taki sam ale jednak inny.(Rival)
Kandydat nr 3: Pan z kosmosu o ciekawym kształcie ale nie wygodnej ergonomi na moje łapki.(G502)


Update 1. Coś mi się pomieszało z tym roccatem albo mi się firmy pomylił myślałem o Kone XTD bo chyba większa od deathaddera.

Update2. Temat do zamknięcia, wybrałem młodszego braciszka Death Addera 3.5G czyli nową Chrome.
Odpowiedz
#14
Mogłeś wybrać Zowie EC1-A kształt jak Chroma, ale bez tego rozwidlonego przodu i bardziej okrągły grzbiet.
Odpowiedz
#15
Chroma nie jest awaryjna. 2013 było w chromie sa inne przyciski bez dwukołowy (nie słyszałem przynajmniej zeby ktoś miał). Sam mam chrome i polecam z czystym sumieniem ale powinna kosztować max 250 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.