• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana Ekwipunku do (400zł)
#1
jaką obecnie myszkę używasz: RAZER Deathadder
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Max czyli 3500
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):
Shotery zmiennie reszta wysoka
czułość w Windows: Wysoka
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w
dowolnej grze fps): Ciężko o dokładność
w co grasz (podaj tytuły gier): Wszystko co wychodzi na bieżąco stałe
gry to Sige, GW2, ARK survival. Ogólnie sporo shooterów
jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliath w największym
rozmiarze(lubię gdy podkładka pozwala na trzymanie na niej ręki
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): myszka posiada 3
dodatkowe i ze wszystkich korzystam
twój budżet: 400
jaki chwyt stosujesz: Z tego co wiem Deathadder ma zwykły
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia
nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): Ok 20cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym
obrazku)? OK 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie narzekałbym gdyby kciuk wygodnie
leżał na gripie.
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Jak
najbardziej szybko się przyzwyczajam.
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się
zepsuło?: Wkurza mnie to że od czasu do czasu muszę poprawiać chwyt
dziwnie to brzmi ale jest denerwujące kiedy w decydującym momencie mam
opóźnienie bo akurat musiałem poprawić rękę.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Niekoniecznie ale jest to
preferowane.
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie jestem rasistą :D wygląd jest
dowolny ważne by była wygodna.

Myślałem o myszce G502 Proteus ale chętnie usłyszę opinie
specjalistów.

Dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
A moze Zobacz ofertę: Mysz dla graczy SteelSeries Rival 6500DPI +GRATIS
http://allegro.pl/showItem2.php?item=5816083524
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Od siebie całkowicie polecam właśnie G502.
Jak na ironię- moja poprzednia, to również Death Adder, komfort po przesiadce- ciężko opisać, zbyt duża różnica, oczywiście z plusem po stronie Logitecha....
Użytkuję mychę około miesiąca i naprawdę, nie mam na co narzekać.
Trzymam ją na palmie, 1 + 2 +2, nie mam żadnego problemu z dopasowaniem dłoni, nic się nie ślizga.
Początkowo wydawała mi się zbyt lekka, jednak dodanie 3 ciężarków naprawiło ten problem.

Niektórzy narzekają na głośny scroll w trybie skokowym, jednak albo się wyrobił albo ja przywykłem, gdyż nic a nic mnie nie irytuje.
Ogółem polecam z całego serca ;)
"Gdy bliżej podszedłem i mnie porósł mech, a kiedy wzrokiem oblałem ją mocniej, spostrzegłem, że gałęzie samotnych drzew zawsze są krótsze od strony północnej"
Odpowiedz
#4
(01-12-2016, 10:41 PM)Cmentar2eN36 napisał(a): Od siebie całkowicie polecam właśnie G502.
Jak na ironię- moja poprzednia, to również Death Adder, komfort po przesiadce- ciężko opisać, zbyt duża różnica, oczywiście z plusem po stronie Logitecha....
Użytkuję mychę około miesiąca i naprawdę, nie mam na co narzekać.
Trzymam ją na palmie, 1 + 2 +2, nie mam żadnego problemu z dopasowaniem dłoni, nic się nie ślizga.
Początkowo wydawała mi się zbyt lekka, jednak dodanie 3 ciężarków naprawiło ten problem.

Niektórzy narzekają na głośny scroll w trybie skokowym, jednak albo  się wyrobił albo ja przywykłem, gdyż nic a nic mnie nie irytuje.
Ogółem polecam z całego serca ;)

Z ciekawości masz duża łapę czy szczupła? Bo słyszałem ze to tez może mieć wpływ na użyteczność :) Jak mówiłem skłaniam się do G502 ale czekam jeszcze na jakieś odpowiedzi ;) Rival wydaje mi się masakrycznie oklepany ae po przeczytaniu jego możliwości to cena mnie zdziwiła tylko on jest chyba mniejszy od Death Addera wiec dla mnie to by była myszka do clawa a ten chwyt mi nie pasuje chyba że Steel serię ma myszki na większe lapy. Jedyne co mnie boli ale to z punktu lanserskiego to brak czerwonego podświetlenia, Klawa mechaniczna Korsarki pięknie świeci na czerwono a tutaj taki kontrast z Deathadderem. Ale nie mam siły czekać na droższa Spectrum której jedynym plusem z tego co się orientowalem jest RGB.
Odpowiedz
#5
Długość dłoni- 19cm.
Szerokość palca wskazującego- 1,5cm.

Jeżeli wykorzystujesz makra, to G502 sprawdzi się rewelacyjnie, 3 różne profile (zmieniasz je jednym klikiem), 5 poziomów DPI do ustawienia (w zakresie od 200 do 12000) zmienianie za pomocą 2 klawiszy.

No ogółem dla mnie mysz jest bezkonkurencyjna, wcześniej mocno kibicowałem Razer'owi, jednak po romansie z Logitechem w końcu mam stałą partnerkę, której nie w głowie mi rzucać/zdradzać :D

Rzecz jasna rozważ wszelkie opcje, gdyż opinie są różne, jednak o dziwo- niewiele krytyki spośród osób które myszy używają, zwykle to ludzie, którzy widzą sam design i już gównotornado, dla mnie wrażenia estetyczne są bardzo ważne, a drapieżny wygląd myszy niezwykle przypadł mi do gustu.

Wspominałeś o podświetleniu klawiatury, wówczas jeżeli chcesz dopasować pod tym kątem myszkę, to musisz brać G502 Proteus Spectrum (posiada RGB), gdyż klasyka w postaci Proteus Core posiada jedynie niebieskie podświetlenie, stopniowane pod kątem jasności (+ opcjonalny tryb pulsacyjny) oraz ma ten niebieski pasek przy "drzwiczkach" do ciężarków.
"Gdy bliżej podszedłem i mnie porósł mech, a kiedy wzrokiem oblałem ją mocniej, spostrzegłem, że gałęzie samotnych drzew zawsze są krótsze od strony północnej"
Odpowiedz
#6
(01-13-2016, 08:46 AM)Cmentar2eN36 napisał(a): Wspominałeś o podświetleniu klawiatury, wówczas jeżeli chcesz dopasować pod tym kątem myszkę, to musisz brać  G502 Proteus Spectrum (posiada RGB), gdyż klasyka w postaci Proteus Core posiada jedynie niebieskie podświetlenie, stopniowane pod kątem jasności (+ opcjonalny tryb pulsacyjny) oraz ma ten niebieski pasek przy "drzwiczkach" do ciężarków.

Tru tyle ze spectrum będzie kosztował tyle co core jak mial premiera etc a prócz RGB nie ma tam nic więcej.  Czyli mamy światełka za dodatkową opłatą a core stoi teraz po około 250 złociszy.
Odpowiedz
#7
Czyli Proteus albo Rival przy Rival interesuje mnie 300 jeszcze jakieś propozycje?
Odpowiedz
#8
Rival jest większy od DA, z reguły osoby o dużych dłoniach właśnie wolą Rivala. Ewentualnei Cougar 550M, ale nie każdemu pasuje śliska obudowa. Kolega cmentar2 ma szczupłą dłoń, to nic dziwnego, że mu dobrze leży g502, przy twojej to bym się jednak obawiał.
Odpowiedz
#9
Tego się obawiałem czyli Rival to jedyny wartościowy wybór na moje wielkie lapska? Jeśli tak brzmi opinia specjalisty to czy Rival 300 różni się czymś oprócz lanserskiego wyglądu?
Odpowiedz
#10
Tylko wygląd
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.