• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZOWIE SR
#11
Hya pewnie napisze Ci później więcej bo używa jej na co dzień, ale w niedzielę nawet patrzyłem u niego w jakim jest stanie i powiem Ci, że wydaje się wyjątkowo dobra, ruch wydaje się ciągle dosyć gładki, dosyć jednakowy, ale wolny. Opór trochę się zwiększył, przynajmniej moim zdaniem, ale nie tak jak to wynika z twojego opisu, raczej nie ma problemów z drobnymi ruchami. Hya raczej ma syf na stole, więc i o podkładkę za bardzo nie dba, stąd ciężko stwierdzić co u ciebie aż takie pogorszenie spowodowało. Mamy jeszcze 2 inne osoby, które używają G-SRy , ale dosyć krótko (jakieś 3-4 miesiące) wiec nic złego jeszcze się z nimi nie dzieje.
Odpowiedz
#12
no więc różnice na środku a bokach podkładki, malutkie ale są tyle, że wolę taką jak jest teraz niż jaka była na początku, podkładka daje Ci wtedy mega kontrolę. Nie zauważyłem, żebym miał trudności z drobnymi ruchami, raczej jest wystarczająco gładko z przyjemnym oporem, bym rzekł :D

Nawet jakieś plami się pojawiły bo coś położyłem na niej co ją odbarwiło :P Ogólnie sprzątnę biurko raz na miesiąc i powiem Ci, że podkładka daje sobie z tym radę:P Krótko mówiąc, po takim czasie nie mam jej nic do zarzucenia (jedynie boki lekko się strzępią, ale kompletnie mi to nie przeszkadza)
Odpowiedz
#13
Nie czyściłem podkładki, bo wizualnie nic jej nie dolega :P G-SR też się nadaje do prania? Na jakim programie i z jakim środkiem piorącym? Nie rozwali się? Chyba, że chodzi o prysznic, a nie wrzucanie podkładki do pralki :D
Odpowiedz
#14
nie próbowaliśmy :P, ale boję się trochę o tą gumę co by było po pralce... jakbyś miał i tak jej nie używać to warto spróbować przed ostateczną zmianą :D Ja to bym zaczął mniej hardcorowo i do miski z ciepłą wodą trochę proszku do kolorowych i popłukać. Puretraka dało się tak uprać jak sosik się na niego wylał :P
Odpowiedz
#15
Tylko ja mam wrażenie, że czasem palce jadą po tej podkładce prawie bez oporu, a raz stawiają duży opór (lubię szorować nimi po powierzchni, dlatego od razu czuję zmiany w ślizgu)? Podobnie było w QCK+, na Taito i Goliathusie Speed tego nie zauważyłem.
Odpowiedz
#16
na moim g-sr wydaje się taki sam ślizg pod palcami ;) może Ci się miejscami bardziej wygładził materiał od myszki i stad takie coś
Odpowiedz
#17
A mieliście styczność z czarnym G-SR? Ponoć zachowuje cały czas te same właściwości, nie zwalnia mocno jak w przypadku niebieskiej. Może to ktoś potwierdzić?
Odpowiedz
#18
Niestety nie mieliśmy wersji czarnej, jednak spodziewałbym się po niej tego samego co na niebieskiej, bo z tego co słyszałem mają takie same powierzchnie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.