• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 200-250zł.
#11
Jeśli szukasz izolacji i zależy Ci na sowitym basie, wybierz słuchawki HyperX. HI2050 w porównaniu z HyperX Cloud to mimo wszystko bezbasie.

HyperX Cloud mają bardzo dobrą stereofonię i poukładaną scenę. Wystarczą do poprawnego pozycjonowania w CS:GO. Do profesjonalnej gry nie potrzebujesz nie wiadomo jak kosmicznego sprzętu - zawodowcy na turniejach grają w zwyczajnych dokanałówkach.

Zamiast SB Omni Surround weź Audiotraka MAYA U5 lub najlepiej dołóż do Prodigy Cube.
Odpowiedz
#12
ja bym brał Hi2050 z nastawieniem na gry, a później za 130 zł domówił HD681 evo do basowej muzyki
Odpowiedz
#13
Czasami jestem załamany moją umiejętnością podejmowania decyzji... Cholera, myślę, że dałbym radę przeboleć wygodę, choć nie odmówię sobie porządnej izolacji. Czy HMC 631 naprawdę są aż tak awaryjne, jak się mówi? W zasadzie jest to jedyny czynnik, od którego zależy moja decyzja - chciałbym, żeby słuchawki wytrzymały mi chociaż ten rok. W pzrypadku Hyperów raczej nie miałbym się czym martwić, ale co z superluxami? No i jaka karta dźwiękowa nadałaby się pod HMC 631 najlepiej?
Odpowiedz
#14
Zależy jaki egzemplarz trafisz. Nasze już ponad rok działają, bez żadnych problemów. Masz 2 lata gwarancji, więc znowu tak bardzo się nie przejmuj czy coś się im stanie, dostaniesz nowe. Do HMC dobry będzie nawet Xonar DGx.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.