• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 200-250zł.
#1
  • Obecnie używam Philips SHL3060
  • Kartę dźwiękową planuję zakupić za +/- 100zł, na więcej raczej średnio mogę sobie pozwolić, chyba opłaci mi się pojechać po jakości słuchawek.
  • Mają mi służyć zarówno do gier, jak i do muzyki i filmów.
  • Wszelakiej, od rapu i rocku poprzez metal i muzykę elektroniczną na muzyce klasycznej kończąc. Gram również w gry różne, różniste, ale najbardziej mi się słuchawki przydadzą przy grach z widokiem z pierwszej osoby - przede wszystkim CS:GO.
  • Jeżeli różnica jakościowa ma być olbrzymia, to mogę dopłacić do 300zł, ale w przeciwnym wypadku wolałbym nie przekraczać kwoty 250zł.
  • Przed jakością dźwięku stawiam raczej komfort, choć w niewielkim stopniu.
  • Chciałbym zakupić słuchawki zamknięte - nie zamierzam wynosić ich z domu i kiedy je ubiorę na uszy, chcę się zupełnie odizolować od świata zewnętrznego i napawać muzyką, tudzież grą.
  • Wolę wszystko słyszeć bliżej siebie.
  • Nie zamierzam tych słuchawek zabierać na lany. 
  • Brak dodatkowych uwag.



    Nie mogę nawet podać kilku propozycji w celu ułatwienia nam roboty, jestem w te sprawy zupełnym żółtodziobem i o słuchawkach wiem tyle, że zakłada je się na uszy i grają z nich dźwięki. Za pomoc bardzo dziękuję. :P




Odpowiedz
#2
(12-01-2015, 07:31 PM)Vermik napisał(a):
  • Obecnie używam Philips SHL3060
  • Kartę dźwiękową planuję zakupić za +/- 100zł, na więcej raczej średnio mogę sobie pozwolić, chyba opłaci mi się pojechać po jakości słuchawek.
  • Mają mi służyć zarówno do gier, jak i do muzyki i filmów.
  • Wszelakiej, od rapu i rocku poprzez metal i muzykę elektroniczną na muzyce klasycznej kończąc. Gram również w gry różne, różniste, ale najbardziej mi się słuchawki przydadzą przy grach z widokiem z pierwszej osoby - przede wszystkim CS:GO.
  • Jeżeli różnica jakościowa ma być olbrzymia, to mogę dopłacić do 300zł, ale w przeciwnym wypadku wolałbym nie przekraczać kwoty 250zł.
  • Przed jakością dźwięku stawiam raczej komfort, choć w niewielkim stopniu.
  • Chciałbym zakupić słuchawki zamknięte - nie zamierzam wynosić ich z domu i kiedy je ubiorę na uszy, chcę się zupełnie odizolować od świata zewnętrznego i napawać muzyką, tudzież grą.
  • Wolę wszystko słyszeć bliżej siebie.
  • Nie zamierzam tych słuchawek zabierać na lany. 
  • Brak dodatkowych uwag.



    Nie mogę nawet podać kilku propozycji w celu ułatwienia nam roboty, jestem w te sprawy zupełnym żółtodziobem i o słuchawkach wiem tyle, że zakłada je się na uszy i grają z nich dźwięki. Za pomoc bardzo dziękuję. :P





Przymierz HMC631. Jeśli ni mozesz kup w ciemno, troszke były niwygodne gdy ja tak zrobiłem, ale sie przyzwyczaiłem. Karta to Xonar DG - sam kupuję używkę na gwar. za 50 zł
Odpowiedz
#3
Słyszałem, ze HMC631 maja dość słabą konstrukcje połączona ze słabą jakością materiałów i awaryjnością. Mi zakupione słuchawki miałyby służyć dobre kilka lat bez zabawy we zwroty. Generalnie lubię też mocniejsze pierdutnięcie basu, choć mogę się bez tego odejść, bo chyba nie ma dużo słuchawek, które łączą bas z przydatnością w grach. Rozważam tez kilka innych opcji, jak Pioneer SE-A1000 lub HyperX Cloud z tania dźwiękowa, na która ostatecznie jestem skłonny wydać nawet 200 zł, albo Superlux 688hd (bodajże) z porządniejszą kartą dźwiękowa, mówię tu o czymś pokroju Prodigy Cube, w którym to wypadku słuchawki bym po prostu mógł wymienić po roku, dwóch, a dźwiękówka by mi służyła przez wieczność, tudzież kilka lat. Wiem, że nie wszystkie z tych słuchawek są zamknięte, ale co tam. ;) Mogę tez się przekonać do HMC, ale nie wiem jak to będzie, dużo złego się na czytałem o ich wytrzymalosci. Co myślicie?
Odpowiedz
#4
(12-03-2015, 09:20 AM)Vermik napisał(a): Słyszałem, ze HMC631 maja dość słabą konstrukcje połączona ze słabą jakością materiałów i awaryjnością.  Mi zakupione słuchawki miałyby służyć dobre kilka lat bez zabawy we zwroty. Generalnie lubię też mocniejsze pierdutnięcie basu, choć mogę się bez tego odejść, bo chyba nie ma dużo słuchawek, które łączą bas z przydatnością w grach. Rozważam tez kilka innych opcji, jak Pioneer SE-A1000 lub HyperX Cloud z tania dźwiękowa, na która ostatecznie jestem skłonny wydać nawet 200 zł, albo Superlux 688hd (bodajże) z porządniejszą kartą dźwiękowa, mówię tu o czymś pokroju Prodigy Cube, w którym to wypadku słuchawki bym po prostu mógł wymienić po roku, dwóch, a dźwiękówka by mi służyła przez wieczność, tudzież kilka lat. Wiem, że nie wszystkie z tych słuchawek są zamknięte, ale co tam. ;) Mogę tez się przekonać do HMC, ale nie wiem jak to będzie, dużo złego się na czytałem o ich wytrzymalosci. Co myślicie?

ja swoje kupilem uzywke, uzywaną 2 lata, sam potraktowałem je dość mocna krzesłem (przejechałem, spadły mi i nic) zależy jakie. Jak chcesz nowe to bierz mają 3 lata gwar. jak coś sie zwali to oddasz i wezmiesz inne, warto sprobować :D
Odpowiedz
#5
Hmm... Tylko interesuje mnie, co będzie bardziej opłacalne, HMC631 i dźwiękówka za 200zł, czy coś tańszego, jak Superluxy hd669 albo hd668b wraz z Prodigy Cube? W sumie, na kartę dźwiękową + słuchawki, byłby skłonny wydać do 500zł.
Odpowiedz
#6
(12-03-2015, 09:20 AM)Vermik napisał(a): Słyszałem, ze HMC631 maja dość słabą konstrukcje połączona ze słabą jakością materiałów i awaryjnością.  Mi zakupione słuchawki miałyby służyć dobre kilka lat bez zabawy we zwroty. Generalnie lubię też mocniejsze pierdutnięcie basu, choć mogę się bez tego odejść, bo chyba nie ma dużo słuchawek, które łączą bas z przydatnością w grach. Rozważam tez kilka innych opcji, jak Pioneer SE-A1000 lub HyperX Cloud z tania dźwiękowa, na która ostatecznie jestem skłonny wydać nawet 200 zł, albo Superlux 688hd (bodajże) z porządniejszą kartą dźwiękowa, mówię tu o czymś pokroju Prodigy Cube, w którym to wypadku słuchawki bym po prostu mógł wymienić po roku, dwóch, a dźwiękówka by mi służyła przez wieczność, tudzież kilka lat. Wiem, że nie wszystkie z tych słuchawek są zamknięte, ale co tam. ;) Mogę tez się przekonać do HMC, ale nie wiem jak to będzie, dużo złego się na czytałem o ich wytrzymalosci. Co myślicie?

Na przyzwoitej karcie dźwiękowej HyperX Cloud grają w mojej opinii lepiej od HMC631. Dzięki welurowym padom dołączonym do zestawu z pewnością będą znacznie bardziej komfortowe. Jakość wykonania również stoi na wyższym poziomie. W tym przedziale cenowym to prawdziwy no-brainer, nie mają raczej konkurencji.
Odpowiedz
#7
YOk, z pewną pomocą, przede wszystkim Waszą, udało mi się zawęzić wybór do dwóch opcji - HyperX Cloud z jakąś dźwiękówką za max 200 zł lub Superlux HD669 z Prodigy Boxem. Wydaje mi się, że HD669 zapewniają mi wszystko, czego potrzebuję z dość dobrym basem i odpowiednią sceną do grania w kanter strajki, a w połączeniu z Prodigy Box raczej przewyższy jakościowo hypery z tanią kartą. lecz, powtarzam, nie znam się na tym tak dobrze, jak bym chciał. Co sądzicie?
Odpowiedz
#8
Ja to bym na twoim miejscu wybrał CAL!2 (większa scena niż w HyperX, więc i w CS będzie lepiej) za 400zł i polował na używaną Xonara DG/x w okolicy 100 zł.
Odpowiedz
#9
HD669 uciskają dosyć mocno czerep - jest to uciążliwe zwłaszcza jeśli masz większą głowę. Z doświadczenia wiem, że ceratowe pady w Superluxach nie są zbyt fajne. W mojej opinii, po zakupie konieczne będzie wykonanie modu skarpetkowego - http://pokazywarka.pl/skarpetkowy_mod/

Na Twoim zamówiłbym mimo wszystko HyperX Cloud. Komfort użytkowania będzie znacznie wyższy i nie będziesz musiał bawić się w mody.
Za około 200 zł kupisz na allegro używanego Xonara DX z gwarancją producenta.
Odpowiedz
#10
Dobra, ostatnie pytania i koniec z moim marudzeniem. Po pierwsze, zmuszony jestem kupić zewnętrzną kartę dźwiękową. Czy SB Omni Surround się nada? No i jak to jest z tymi słuchawkami. Hypery czy Takstary Hi2050? Z tego co się orientuję, Hypery są lepsze do muzyki, natomiast Takstary do csa. Pragnę zauważyć, że w CSka nie gram w pełni casualowo - poziom global elite, tak wiec chciałbym, aby słuchawki zapewniły mi jak najlepsze pozycjonowanie. Z drugiej jednak strony, jak już wspomniałem wcześniej, bardzo lubię słuchać muzyki, również takiej, gdzie bas uderza sowicie... i ostatecznie jestem wewnętrznie rozerwany. Czy Hypery nadadzą się CSa lepiej, niż Takstary do muzyki? A może jednak te nieszczęsne Superluxy hmc631, hd681 evo, hd 669, hd 668b?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.