• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura PS2 do gier CS GO, BF4 budżet NIEOGRANICZONY
#31
W takim razie myślę że dla mnie mk50 będzie najlepszym wyborem. Jeszcze się wstrzymam i poczekam na wyniki tego testu , chętnie przyrównałbym mk50 do ss 6gv2 względem szybkości kliknięcia, chociaż tu tez sprawa ma się inaczej bo SS jest na blackach. Dzięki za odpowiedź i bardzo proszę byś nie zapomniał przeprowadzić tego testu.
Odpowiedz
#32
Hya zawsze pomocny^^. Znalazłem w recenzji CM na kitguru jak się ustawia 1000 hz ; działa to w trybie full nkro. Koledzy mają klawkę i nie porzyczą do testów;D. Bieda^^.
Odpowiedz
#33
Hej wam :), kiedyś miałem taki sam problem jak ty czyli chciałem koniecznie klawiaturę na PS2, żeby żadnego opóźnienia nie mieć itp. tak też mk-50 wylądowała na moim stole :P Do rzeczy... prawda jest taka, że nie da się nawet zobaczyć co jest szybsze. Mamy taki program Switch Hitter, który jest w stanie pokazać ile ms zajęło kliknięcie, ale jakoś tak wydaje się mało miarodajne to, żeby było warto opisywać wyniki tego w recenzji. Mniejsza z tym, hya prosił, żeby Ci tu opisać jak jest z mk50 to opisuję :P Po podpięciu przez PS2 najniższy czas jaki udało mi się uzyskać metodą delikatnych uderzeń o przyciski to było 8ms, po podpięciu pod USB zrobiłem... 8 ms. Jeżeli producent nie postanowi inaczej to każdy mechanik będzie mieć te 8 ms. Być może któraś klawiatura da radę zrobić 5ms, poniżej tego nie ma szans z racji na opóźnienie cherry mxów. Przy normalnym naciskaniu fizycznie nie będzie żadnej różnicy nawet jak jedna by miała 5ms a druga 8ms. Żebyś odczuł przewagę PS2 nad USB to musiałbyś chyba z 1000kliknięć na sekundę zrobić a jest to niewykonalne. PS2 może za czasów usb 1.1 miało jakieś znaczenie, teraz nie ma, tym bardziej, że PS2 jest nieraz mocno wkur**** jak się klawiatura przytnie albo trzeba ją odpiąć na chwilę i trzeba PC resetować, żeby znowu zadziałało poprzez PS2.

Nawet wkleję tu opis ze strony producenta świetnych mechaników - WASD nt. polling rate w klawiaturach
"Marketing Hype
WASD Keyboards focus is to provide quality mechanical keyboards. We do not use any fancy marketing terms to trick you into thinking our keyboard is superior. Here are some things to look out for:
Key Polling Rate - Although this can make some difference in mice, it is largely irrelevant for keyboards. Even the fastest typist in the world wouldn't see any difference by increasing the polling rate of a keyboard. With Key Rollover, multiple key strokes, even when pressed together in between scan cycles, will be recognized in the correct order during the next scan cycle."
Odpowiedz
#34
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Właśnie o to mi chodziło.
Swoim postem, jeszcze bardziej przekonałeś mnie do mk-50 i to nie dlatego że jest na ps2.
Możesz mi jeszcze powiedzieć, czy zamieniłbyś tę klawiaturę na inną? jak tak to na jaką?
Odpowiedz
#35
Osobiście lubię proste klawiatury bez podświetlenia, minimalistyczne, jak się zepsuje to pewnie kupię inną (zobaczymy co wtedy będzie dostępne), bo MK50 łatwo brud łapie a cieżko się czyści tą jakby gumową powierzchnię :P. Tak to nie mam zastrzeżeń do niej, gdyż wszystko jest z nią ok, a sporo już ją mam. Ja uważam, że nie ma co przepłacać za klawiaturę jak nie potrzebujesz podświetlenia, makr, dodatkowych przycisków lub super trwałej obudowy - jak nie uderzasz pięścią, to byle obudowa wystarczy. Jedyne co zrobiłem to zmieniłem na gumowane keycapsy, bo te stockowe są mało przyjemne w dotyku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.