• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura PS2 do gier CS GO, BF4 budżet NIEOGRANICZONY
#1
Budżet: Nieograniczony
Rodzaj: Mechaniczna głównie pod gry

Podświetlenie: Nie potrzebuję
czy chcesz makra? Nie
czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie potrzebuję
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Nie
twoje uwagi (wygląd, firma): PS2, "mały" klawisz enter (nie jest to konieczne)


Witam, potrzebuję szybką klawiaturę, bez podświetlenia, czy przedłużaczy usb, oraz bez makr. Zależy mi na tym by była ona na PS2. Ktoś już wcześniej doradzał na tym forum, że do CSa najlepsze będą przełączniki MX RED.

Wyjątki: mogę zaakceptować podświetlenie, hub usb, oraz możliwość klawiatury z podstawką pod nadgarstek, ale tylko i wyłącznie wtedy gdy klawiatura będzie tego warta.

Chciałbym się wgłębić jeszcze w temat gniazda PS2. Proszę mi wytłumaczyć czy klawiatura na usb z przejściówką na PS2 będzie działać tak samo jak klawiatura pierwotnie stworzona na PS2?
Odpowiedz
#2
qpad mk-50. mx redy bez pierdół ps2
Odpowiedz
#3
Weź qpada mk-50 na MX Red, ma ps2, nic więcej nie potrzebujesz :)

Wszystko zależy od tego czy po podpięciu takiego adaptora kontroler klawiatury potrafi przestawić się z protokołów USB na PS2. Jeżeli tak to powinno być to samo, jeżeli nie to w ogóle nie będzie działać taka przejściówka
Odpowiedz
#4
Widziałem wcześniej tę klawiaturę, spełnia wszystkie moje wymagania. Jednak czy jest to jedyna klawiatura ns PS2 godna uwagi? Jeżeli tak będzie to bez wahania kupię właśnie ją.
@hya
Jeszcze pytanko, skoro producent dodaje przejściówkę USB na PS2 w pakiecie z klawiaturą, to najprawdopodobniej taka klawiatura potrafi się przestawić i będzie działać normalnie jak klawiatura zrobiona pierwotnie na PS2, dobrze to rozumiem?
Odpowiedz
#5
Jest jeszcze CM Storm QuickFire XT SGK-4030-GKCR1, wg producenta jest kompatybilna z portem PS2 - http://gaming.coolermaster.com/en/produc...ickfirext/

Niepozorna i raczej solidna klawiatura, najprawdopodobniej produkowana przez tajwański Costar (najbardziej uznany producent klawiatur mechanicznych na rynku). Mogę polecić klawiatury tego producenta - model QucikFire TK, którego używam przepracował już niemalże 3000 godzin i nie nosi żadnych śladów użytkowania . Dla porównania keycapsy w modelu Filco Majestouch błyszczały się już po 500 godzinach pracy.
Odpowiedz
#6
Tę klawiaturę również brałem pod uwagę, jednak jest ona na USB, wiem że producent dodaje przejściówkę na PS2 w komplecie, jednak nie jestem pewny, czy klawiatura na USB z przejściówką na ps2 będzie działać tak samo jak klawiatura pierwotnie stworzona na ps2.
Głównie chodzi mi o szybkość przesyłu podobno PS2 jest pod tym względem lepsze
Odpowiedz
#7
Raczej nie odczujesz różnicy, opóźnienia na portach USB są niewielkie. Jedyną rzeczywistą zaletą PS2 jest N-Key Rollover (NKRO).

[Obrazek: JoEOrEh.png?1]
Odpowiedz
#8
Czyli jednak są opóźnienia na łączu USB. Powiedz mi jedną rzecz, gdybyś był osobą dla której liczy się każda milisekunda to jaką klawiaturę byś wybrał, może nie jaką klawiaturę tylko jaki port USB czy PS2?
Czy jest mi ktoś wstanie odpowiedzieć na poprzednie pytanie: "czy klawiatura na USB z przejściówką na ps2 będzie działać tak samo jak klawiatura pierwotnie stworzona na ps2.", dodam do tego jeszcze, że producent w zestawie do klawiatury dodaje taki adapter USB->PS2
Odpowiedz
#9
Ja posiadam Zowie Celeritas MX RED (USB) z przejściówką PS/2... To co się zmienia to tylko N-Key Rollover jak napisał plagocki wyżej... Nie zobaczysz opóźnień bo są one tak niewielkie jak w PS/2 (od 1ms do max 10ms) (i tak tego nie zobaczysz). Nie masz sie czego obawiać bo jedyną rzeczą która zaważy o zwycięstwie w jakiejś grze to twój indywidualny skill.. Sprzęt nie gra pamiętaj o tym... ludzie potrafią grać nawet na myszce i klawiaturze ze sklepu mięsnego...  Brałbym coś na USB gdyż możesz taką klawiature podłączyć wszędzie a jak masz laptopa czy cos takiego to tym bardziej... Nie zauważyłem niczego przy zmianie z USB na PS/2 i na odwrót... Jeśli jednak nie jesteś pewny to weź klawiature na USB i podkręć port do 1000hz... tylko jeśli klawiatura zawiedzie to będzie opóźnienie... (Możliwe tylko dla systemów Windows poniżej 8-emki)
Odpowiedz
#10
nawet jak popatrzysz na zawodników CS to mało który zawraca sobie głowę, aby mieć klawiaturę na PS2 i jakoś podpięci przez USB "wymiatają".
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.