• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszy i podkładki.
#21
Myślałem, że dostaniesz nowego rivala, którego sprzedasz np na allegro, a osobno kupujesz nową mysz. Z tego co widzę na stronie x-kom, mają kosmicznie wysokie ceny produktów razera, a logitech g502 czy g303 raczej nie będą ci odpowiadać.
Odpowiedz
#22
Właśnie mam taki zamiar, lecz napisałem co mi proponują, ze jeszcze pan zaproponował mi , ze mi ściągnie 5 innych myszek, a jak nic nie spasuje to będziemy dalej myśleć. Znajomemu kiedyś zwrócili pieniądze, zamawiał w sklepie zobaczymy co będzie dalej. Jak narazie jeszcze siedzę i czekam na wolne stanowisko.


Myszki:
G402 oraz g502
Kone Pure Perfomance
Oraz dwa razery, nie pamiętam nawet modeli bo odmówiłem od razu..

Finalnie biorę Rivala na sprzedaż, więc jak ktoś chce kupić to będę miał od poniedziałku zaplombowanego całego. Przy okazji przy odbiorze Rivala w poniedziałek wymieniam podkładkę na Roccat Taito i działam z biurkiem. Post będzie jeszcze uaktualniany jak to dalej się potoczy, dorzucę na koniec zdjęcie zestawu tego ci chcę mieć.
Odpowiedz
#23
Ten "performance sugerowałby, że jest to odmienny model roccata kone pure, z tym że
Cytat:ROCCAT™ KONE PURE – CORE PERFORMANCE GAMING MOUSE
występuje to w opisie myszy a nie nazwie, czyli jest to zwykły, podstawowy model "kone pure" na sensorze laserowym avago 9800, nic wartego uwagi ze względu na słabszy sensor od wersji military. O sensorze optycznym g402 piszą, że ma odczuwalną akcelerację pozytywną, zasadniczo też nie brałbym jej pod uwagę zamiast myszy na sensorze pwm3310.
to jak w końcu leżał ci roccat
Odpowiedz
#24
Tak swoją drogą to śmiesznie to wygląda z tymi książkami, ale co by nie mówić to dobre rozwiązanie. Ja bym jednak albo zbił z desek dostawkę, albo coś szerszego tam postawił, żeby mieć więcej podparcia na ręce. Z gwarancją, nowego Rivala powinieneś szybko sprzedać. Czekamy na zdjęcia, będzie fajny temat jak sobie poradzić, z brakiem miejsca na myszkę :).
Odpowiedz
#25
Dzisiaj testowałem patent z książkami zdał egzamin tylko nie wiem jak jutro szafkę otworzę :D. Jak na razie jeszcze nie miałem pełnej opcji bo nie mam podkładki, (Aktualną chce wymienić na roccat taito), oraz mam prośbę. Jakbyście Panowie zauwazyli, że ktoś poszukuje rivala lub akurat pod niego pasuje wspomnijcie o moim.
Odpowiedz
#26
W x-kom wymienią ci też podkładkę? To pomyślał bym o dopłacie do roccat taito control, którą również mają w ofercie, w recenzji obu możesz przeczytać o różnicach, główną będzie faktura materiału oraz balans kontroli i gładkości ruchu.
Odpowiedz
#27
O niej własnie mówię. ale to w poniedziałek.
Odpowiedz
#28
taito i taito control to 2 różne podkładki :P
Odpowiedz
#29
Wybacz, mój błąd. Powinno się tam znajdywać "Roccat Taito Control" zupełnie nie zwróciłem na to uwagi. Myszka wystawiona już na allegro i olx.
Odpowiedz
#30
W sumie to nie można powiedzieć, że taito control jest lepsza, są zupełnie różne. Zwykła taito na pewno ma przewagę pod względem komfortu, materiał jest gładki i miękki w dotyku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.