• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do grania do 200zl
#11
Bo usb w laptopie sie juz skonczylo :-P
#12
to może kup rozgałęźnik na usb :P
#13
Noo dobra przekonaliście mnie :P to jaką kartę dźwiękową na usb i słuchawki z mikrofonem do tego? :) budżet 300zł w maxie 350zł :) pozdrawiam
#14
no to cię jeszcze trzeba przekonać do nagięcia budżetu oraz zakupu słuchawek bez mikrofonu i osobnego mica :P. Skoro ma to byćgłównei pod gry to weź SB Omni surround ok. 260zł do tego SL 668b 9ok 120zł). Pozycjonowanie i scena będą świetne, dobrze będziesz słyszał kroki, a w razie czego łatwo dokupić welurowe pady na ebay za ok 6$.
#15
A te słuchawki co robiliście recenzje Creative Tactic 3D Rage nad nimi się zastanawiałem :) rekomendacje daliście więc muszą coś grać :) co o tym myślicie? :)
#16
jeżeli nie masz odstających uszu i do aby były tego raczej małe :P to pod kątem wygody będą ok. Bateria całkiem długo trzyma, zasięg też ok, wiec jak ktoś potrzebuje takie funkcje to ok, niemniej rekomendacja była wystawiana pod kątem osób które koniecznie chcą bezprzewodowe słuchawki. W grach i muzyce przyzwoicie też ok, bo ogólnie creative z dwojga złego są zawsze bezpieczniejszym i pewniejszym wyborem :P
Jednak porównując je do zestawu który podałem to już takie opłacalne nie są i znacznie lepiej dołożyć te parędziesiąt zł i cieszyć się lepszymi wrażeniami w grach.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.