• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do grania do 200zl
#1
jakie obecnie używasz? Creative Fatality popsuly się po 6 latach :-/
czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Zintegrowana w laptopie Asus g551, nie planuje zakupu.
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) tylko do gier
jakiej muzyki głównie słuchasz? -----
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200zl
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Obojetnie
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w u siebie w pokoju
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Obojętnie
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Czasem
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): słuchawki nauszne

Chciałbym aby działały z laptopem Asus g551 i Ps4. W laptopie mam to jedno wejście audio :-) Gram w gierki cs go, diablo 3, Wow :-) czekam na ciekawe propozycje z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam Daniel
#2
na twoim miejscu dozbierałbym do qpadów qh-85 /90 albo kingstone hyper x (ok 340zł, czasem da się na promocjach wyrwać po 299zł). Działają z PC i ps4. Pamiętaj tylko, że bez dobrej karty dzwiękowej nawet na najlepszych słuchawkach nie ma co oczekiwać cudów. Ewentualnie takie w 100% pod gry - asus strix pro (koszt 390zł).
#3
Takiej kasiory nie posiadam :-P max 200zl :-) a te Creativy Tactic Fury moga być? http://www.komputronik.pl/product/211930..._Fury.html

Chyba że coś podobnego w tym stylu i kwocie :-)
#4
to może kup sobie superluxy hmc631 (ok 230zł, taniej nic Ci nie polecę ;D) i ewentualnie tanią przejściówkę(np taką > klik <) ale nie wiem czy mikrofon może w ten sposób działać. Podpinasz to po prostu do pada i w ustawieniach zmieniasz, aby wykryło Ci słuchawki. Sprawdź jakiekolwiek słuchawki czy Ci działa w ten sposób ;).

Kolega ezzio ma ps4, ale wyjechał i nie mam jak się teraz upewnić z tym ps4, bo zawsze u niego z głośników leci dźwięk :P
#5
Mam do wyboru albo: Creative Tactic Fury albo Razer Kraken USB albo A4tech Bloody G501. Które wybrać? :-)
#6
wszystkie kiepskie, ale jeżeli już musisz brać któreś z tych trzech to wybierałbym między creativem a razerem. Swoją drogą w cenie krakenów są przecież dużo lepsze hmc631, które polecał Ci hya.
#7
A te superluxy będą dobrze dzialac przez przejściówkę w lapku? Bo mam jedno wejście audio :-) czy normalnie będzie dzialac mikrofon wtedy? :-)
#8
aa to inna sprawa, w sumie nie wiem, czy przez przejściówkę pójdzie. To może rozważ dokupienie karty w przyszłości, np. taniutkiego ASUS U3 na USB, dzięki temu będziesz miał dobre słuchawki i przyzwoitą kartę dźwiękowa. A w ps4 przez pada będziesz podpinał. Póki co pomęczysz się bez mikrofonu, ale za jakiś czas u3 + HMC631 będą duetem znacznie lepszym od tych słuchawek co podawałeś. Trzeba podchodzić do zakupów przyszłościowo :)
#9
Jakie słuchawki do grania z mikrofonem proponujecie do zintegrowanej karty dźwiękowej (laptop Asus G551-jedno wejscie audio w laptopie) nie mam możliwosci kupienia zewnetrznej karty dźwiękowej. Co zaproponujecie pod integre sluchawki nauszne z mikrofonem jakies propozycje i sluchawki nauszne bez mikrofonu pod integre. Czekam na odpowiedzi pozdrawiam :-)
#10
czemu nie możesz podpiąć karty na usb?


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.