• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze Gamingowe Słuchawki
#11
Do muzyki uwielbiam fidelio x1 za nic innego bm ich nie zamienił a słucham tak samo bardzo dużo klasyki, instrumentalnej czy nawet operowej się zdarza ;p równocześnie słucham techno, dance itp także praktycznie wszystko poza dubstepem, rapem i hiphopem i innymi takimi pseudo muzycznymi. Nie wiem czy istnieją drugie tak uniwersalne i przyjemne w odbiorze jak fidelio (nie licząc x2, które zbyt wiele raczej się nie różnią). Jeżeli chcesz takie bardziej uniwersalne to właśnie celowałbym na twoim miejscu w X2.

Co do ZxR to nie da się 2 par naraz. Do X2 lepiej pasuje ASUS essence STX lub ODAC+O2 (raz był na massdropie za jakieś 700 zł z przesyłką, na miejscu każdego bym brał go w ciemno) niż ZxR. ODAC w grach sprawdza się równie dobrze, po prostu nie ma bajerów i wejścia na słuchawki ;p

K701 są bardzo wymagające i bardziej suche od Q701 raczej bym nie polecał Ci. AD700X są również suche, już prędzej ściągnij sobie AD900X z Japonii z amazona, podobno bardziej muzykalne.

Co by nie mówić to w grach FPS pozycjonowanie jest najważniejsze, na q701, k701, ad700 i ad900 praktycznie nie zauważysz różnicy w CSie i ze standardowych słuchawek nic lepszego nie uzyskasz tam (tak jeszcze powiem że na tych kavach dźwięk o dziwo zły nie jest, po prostu mało muzykalny bym powiedział, ale całkiem przyjemnie jest, jak ktoś nie ma dużych wymagań ;).
Odpowiedz
#12
Dziękuje Hya za odpowiedź na którą oczekiwałem w tym temacie :) To chyba zdecyduję się na AD900X, tylko pytanie czy są to te same słuchawki co AD900 ? w Polsce mogę je dostać za 650 zł

Suche ? Masz na myśli analityczne ?
Odpowiedz
#13
ad900x to bardziej muzykalna wersja ad900, lepiej wybierz te z X ;) do tego ad900 już nie produkują

przez suche rozumiem, mało przyjemne w muzyce, takie bezbarwne, jasne i tak często analityczne :D
Odpowiedz
#14
No rozumiem , w takim razie już chyba nie męczę pytaniami :P Dziękuje za porady :) !
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.