• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + karta dzwiękowa do CS:GO
#11
Takie jeszcze pytanie, jak wygląda ta karta Creative Sound Blaster Z w porównaniu do Realtek ALC1150, SupremeFX 2015, ROG SupremeFX 2015, Purity Sound 3, Creative Sound Core 3D oraz Cmedia CM6632? Któraś z nich jest lepsza od w/w dedykowanej karty dźwiękowej?
Odpowiedz
#12
zależy jaki masz słuch ;) ja bym wybrał Z'tke, bo reszta to integry z różnych płyt głównych z tego co widzę tylko różnie nazywane. Ten ALC1150 w połączeniu z niskoomowymi słuchawkami podobno całkiem nieźle daje radę.

Do 668b dodatkowo Ztk powiedzmy trochę ubarwia, dzięki temu przynajmniej jak dla mnie można na nich wszystkiego jako tako słuchać. Na integrze to są zbyt "jałowe" jak dla mnie.
Odpowiedz
#13
O to mi chodziło, chciałem się upewnić czy jest sens kupować 'lepsze' płyty główne, dla którejś z tych zintegrowanych kart dźwiękowych. Czyli karta dedykowana - Z'tka - tak czy siak powinna być lepsza i wystarczająca pod CSa i Superluxy HD668b.
Odpowiedz
#14
tak, pod gry w 100% wystarcza, spokojnie bierz Ztkę. Płytę główną nigdy nie kupuj kierując się jaką ma integrę w sobie ;D
Odpowiedz
#15
Witam ponownie, poczytałem ostatnie recenzje i zainteresowały mnie słuchawki Roccat Kave XTD 5.1 Analog.

Obecnie mam zestaw Creative Sound Blaster Z + Superluxy HD668b (welurowe pady). Jak wyglądają obecne słuchawki z Roccatami? Jest sens sprzedawać obecne słuchawki i kupować Roccat Kave XTD 5.1 Analog? Coś lepszego idzie złożyć pod CSa?
Odpowiedz
#16
Ja mam AKG Q701 za 1200 zł czyli takie lepsze 668b i z czystym sumieniem powiem Ci, że do CS nie zamieniłbym Kavów na żadne inne, bo doceniam genialne pozycjonowanie, reszta minusów Kavów schodzi na drugi plan. Z SB Z dobrze się zgrywają do tego. Z mojego punktu widzenia i przy założeniu że mają być one w 100% pod CSa to zdecydowanie warto
Odpowiedz
#17
W ogóle da rade jeszcze coś polepszyć, używając np. lepszej karty dźwiękowej do uzyskania lepszego dźwięku? Czy może wykorzystam potencjał Kavów w 100% na Ztce i nic więcej nie ulepszy mi dźwięku w CSie? Mniemam, że na Realtek ALC1150 nie wykorzystam całkowitej wydajności Roccat? Gdzie mogę zakupić w takim razie za tę cenę co w recenzji występuje - ok. 400zł?
Odpowiedz
#18
w dniu wystawiania recenzji były po tyle przynajmniej w 2 sklepach, obecnie najtaniej widziałem na allegro za 500... chyba się dobrze sprzedają i podnieśli szybko cenę :P

W sumie nawet na integrze jest całkiem dobrze, ale z SB Z będzie przyjemniejszy dla ucha dzwięk ;) Nic więcej jak Z nie potrzebujesz i to będzie max co uzyskasz w CSie
Odpowiedz
#19
A mówiąc 'reszta minusów Kavów schodzi na drugi plan' co miałeś na myśli, bo w recenzji nic wyraźnego nie zauważyłem.

Jak wygląda sprawa z podłączeniem głośników 2.1 i słuchawek Roccat Kave XTD 5.1 Analog Creative Sound Blaster Z, będę mógł w Sound Blaster Pro Studio przełączać się między nimi - nie bawiąc się jackami?

Lepiej odpiąć oryginalny mikrofon i podpiąć Zalman ZM-MIC1?

Na Allegro widzę tylko za 550zł. Na zagranicznych aukcjach również podobne ceny, ale sobie liczą... Da rady jakoś odróżnić wersję nową od starej - nie patrząc na nazwę?
Odpowiedz
#20
musi być dopisek analog, po pilocie też można (zobacz w recenzji)

tak możesz, o ile te głośniczki maja jeden kabel jack 3.5, który wepniesz w wyjście dla słuchawek. Pod front/rare i sub wepniesz kavy. Mikrofon jest wystarczający w Kavach nie ma sensu wtedy dopinać zalmana, szkoda się plątać dodatkowymi kablami.

minusem jest to, że do muzyki nie są za fajne, są takie dosyć plastikowe więc raczej bym nimi nie rzucał, niektórym wydają się trochę ciężkie, ale jakoś u nas nikt na to nie zwracał uwagi... mik jest średni, coś ala zalman właśnie. Uważaj na wylot kabla ze słuchawki bo nie ma tam żadnego wzmocnienia. Gąbka pod pałąkiem się spłaszcza, ale ciagle jest b. wygodnie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.