• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do grania (FPS) ok. 300 zł
#11
Sprawdz mionix avior 7000
Odpowiedz
#12
Kurde chcialem juz kupic w ciemno Zowie EC1-A ale zobaczylem ze nie ma materialowego oplotu. Jest moze jakas wersja z oplotem?
Odpowiedz
#13
Ja mam materiałowy oplot w DeatAdderze.... z całym szacunkiem ale ten kabel to syf.... Nigdy więcej kabla z oplotem.... Nie da sie tego wyprostować wcale
[Obrazek: 1rugz4.jpg]
Odpowiedz
#14
Wiem, że wszystkie z oplotem ciężko jest wyprostować, ale coś za coś. U mnie przez biurko strasznie szybko się przeciera kabel...
Odpowiedz
#15
aha i strasznie ten materiał kurz zbiera :D lepiej niż mój odkurzacz xD

moim zdaniem gumowy lepiej chodzi po biurku i po materiałowej podkładce (ten w DA szura nieprzyjemnie)
Odpowiedz
#16
:D Veeking dobrze Ci pisze. Lekkie gumowe kable są lepsze ;) Kup sobie mouse bungee to Ci nie będzie ocierać kabel nigdy więcej o kant biurka.
Odpowiedz
#17
Mouse bungee niestety troche drogi :|
Czas podjąć decyzję. WYbrałem 3 myszki:
- logitech g502
- Zowie EC1-A
- Roccat kone xtd optical
Która będzie dla mnie najwygodniejsza po przesiadce z g5?
Dodam, że jeśli wybiore coś z dwóch ostatnich opcji to będzie to zakup w ciemno także ryzykuje, że mi nie podpasuje do ręki
Odpowiedz
#18
ciężka decyzja :( pamiętaj, ze do 14 dni możesz zwrócić bezproblemowo ;)

a patrzyłeś czy nie ma jeszcze gdzieś dostępnego Logitecha G400s? Kształt jak g5 /g500s a lepszy sensor i bez tego lipnego scrolla co jest w g500.
Odpowiedz
#19
Niestety tylko egzemplarze powystawowe do których nie mam przekonania
Odpowiedz
#20
Zobacz w Saturnie lub Media Markt, gdyż widzę, że da się ją dodać do koszyka, a do tego w paru stacjonarnych mają ją na stanie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.