• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat co do myszki
#11
Aktualnie nie zanotowałem by takie rzeczy się działy, co mnie cieszy i potwierdza moje przypuszczenia ze przyciski są po prostu tak czule lub mam ciężkie palce :D
Odpowiedz
#12
Zgadza się, wynik opóźnienia ~3ms,  jest naprawdę niski.
Przypadkowe kliknięcia pierwszego epizodu użytkowania, są nieuniknione, częsty casus myszy Logitecha, które posiadają naprawdę czuły klik.
W Twoim przypadku, szkopuł jest szczególnie dotkliwy - Zowie EC1-a, ma nieco flegmatyczne przyciski;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Jeszcze tylko jedno pytanie czy warto podłączyć myszkę do USB 3.0 czy to bez znaczenia i będzie działać tak samo jak w USB 2.0?
Odpowiedz
#14
Będzie działać adekwatnie na każdym współczesnym interfejsie USB, nawet bez niuansów:p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
A czy opłaca się od czasu do czasu przecierać soczewkę sensora przy pomocy patyczka do uszu zamoczonego alkohol izopropylowym by pozbyć się kurzu?
Odpowiedz
#16
Jak najbardziej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Jednak problem dwukliku się pojawia :( Widocznie jakiś gorszy model, co w takiej sytuacji? Będę musiał czekać czy po prostu mi ją wymienią?
Odpowiedz
#18
Jeżeli jesteś w stanie wywołać to podczas najprostszych czynności, jak otwieranie programów, nowej karty w przeglądarce (otwarte zostają dwie), to wtedy rzeczywiście istota jest w problemie "double-clicku", jeżeli objawia się to w grach, gdzie wystrzelenie pojedyńczego pocisku jest trudzące, to jest to wyłącznie wypadkowa nazbyt responsywnych przycisków głównych, do których trzeba się przyzwyczaić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
Dziś mi po raz pierwszy przycisk puścił klik, gdy chciałem rzucić granat i trzymałem LPM to granat wypadł bez puszczenia przycisku. Teraz testuje otwieranie plików i przytrafia się, otwierają się przy jednym kliknięciu.
Odpowiedz
#20
W takim razie, bez zwłoki odwołaj się do sklepu, możesz skorzystać z rękojmi, załatwiając to polubownie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.