• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dla mnie jest jeszcze ratunek?
#31
Grałem lata na zowie od ec2 potem fk1 fk2, ec2–a aż do za12 wiec pewnie się przyzwyczaiłem ;D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#32
Kurde. Ja też grałem na Zowie EC2-A, FK2 i ZA13 i te przyciski są całkowicie inne niż w tym DM3 mini. Czy ja dostałem taki egzemplarz, czy tak mi sie tylko wydaje? To jest dziwne, bo miałem wiele myszek, a tutaj po raz pierwszy przyciski są dla mnie za sztywne ;c
Odpowiedz
#33
Taki egzemplarz , u mnie w myszce od hya jest git
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#34
Ciężko mi w to uwierzyć. Przecież to ten sam plastik, te same przełączniki. Aż chciałbym przetestować inny egzemplarz.
Odpowiedz
#35
po prostu każdy z nas jest inny ;)
Odpowiedz
#36
A co byscie polecili troche wiekszego od Kone Pura? Zeby waga nie byla jakas kolosalna i boki byly plaskie (przykladowo takie jak w KPOE albo DM3, a nie takie jak w np. Zowie czy G Pro).
Myslalem nad G403 tylko nie wiem czy ona w rece wydaje sie jakos bardzo duza.

Moze byc symetryczna i profilowana. Bez roznicy.
Odpowiedz
#37
(04-13-2018, 12:22 PM)Stachu napisał(a): A co byscie polecili troche wiekszego od Kone Pura?
Kone EMP :P
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#38
Zaznaczam TROCHE większa :D Kone EMP mialem przyjemnosc uzywac przedpremierowo na IEMie rok temu. Niby ksztalt super, ale wielkosc na dluzsza mete zaczelaby przeszkadzac.
A ta G403 jest duzo wieksza od Kone Pure'a? I ten prawy bok jest bardziej taki jak w KP, czy np. EC2?
Odpowiedz
#39
Skromnym zdaniem, bardziej w stronę w Roccata.
Tę prawą krawędź akurat dobrze zapamiętałem, okropność dla mojej dłoni : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#40
Ja lubię takie "flat" boki. Np. te w Zowie są takie delikatnie wypukłe. Trzymając takim szpono-fingerem strasznie mi to przeszkadza. Tak samo np. w Logitechu G Pro. Nie lubię też kiedy prawy bok poszerza się ku dołowi (EC). Może się zwężać, a najlepiej jak będzie pionowy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.