• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dla mnie jest jeszcze ratunek?
#1
Czy jest na rynku jeszcze jakaś mała myszka godna uwagi? Duża ręka, fingertip (taki w sumie claw, ale trzymam tylko koniuszkami palców).

Myszki jakie miałem i co mi w nich nie pasuje:

-DM1 Pro S - trochę za duża,

-DM3 mini - lubię twarde przyciski, lecz w tej myszce są one za twarde. Strasznie mi to przeszkadzało i nie znalazłem sposobu jak temu zapobiec. Strasznie mnie to smuci bo kształt Kinzu to mój ulubiony jak do tej pory,

-Logitech G Pro - fatalne boki, totalnie nie mogłem tego dobrze chwycić i cały czas przypadkowo naciskałem przyciski główne,

-Ninox Aurora - przemilczę,

-Razer Krait 4G - za mała i nie mogłem ułożyć palców na prawym boku,

-Roccat KPOE (obecna) - nigdy nie miałem problemów z potliwością dłoni, w tym przypadku mi to przeszkadza i to bardzo. Praktycznie od razu po chwyceniu myszki tracę kontrolę i pewność chwytu, fatalna jest ta powierzchnia,

-Kinzu v3 - za duży input lag, słaby sensor, słabe przyciski (przeróbka KinzuAdder również nie pomogła, bo z czasem sensor zaczął wyprawiać dziwne rzeczy),

-Zowie EC2-A - prawy bok totalnie dla mnie niechwytliwy,

-Zowie ZA13 - grzbiet ograniczał moje ruchy i "wypukłe" boki (https://imgur.com/a/YacGn) (gdyby nie te boki raczej bym ją zostawił),

-Zowie FK2 - troszeczkę za długa i "wypukłe" boki (https://imgur.com/a/YacGn).

Wykluczam:
-CoolerMaster Master Mouse S - fatalny kabel, brak możliwości zakupu jakościowych ślizgaczy.

Wiem. Jestem bardzo wymagający, ale może znajdzie się coś co podoła moim wymaganiom. Macie jakieś pomysły na inne myszki? A może jakiś sposób na wykluczenie wad, w którejś z powyższych myszek?

Jest dla mnie jeszcze ratunek? ;c
Odpowiedz
#2
Współczuć. Też mam tak wysokie wymagania, być może i większe. Nie bez powodu tyle testowałam i bez sukcesów. Zostało mi jedynie dostosować się do tego co mam. Siedzę od dłuższego czasu na Logitech G203 i szkoda że Ci nie pasuje. Bo też miałam problem że przyciski same się wciskają, ale to z czasem można zmniejszyć i już rzadko się wciskają, kwestia przyzwyczajenia. Tak samo wygoda, do tego też idzie przywyknąć i jak na chwilę obecną nie widzę lepszej myszki, wszystkie inne odrzuciłam. Więc i do gier i do pracy używam G203. Już nawet do głośnych przycisków przywykłam. Ale sensorowo precyzja mi odpowiada. Tobie chyba pozostaje czekać na coś nowego? Na liście nie wymieniłeś nic ze Steelseries. Te nowe które wyszły są godne uwagi, solidne, może je spróbujesz?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
przetestuj abyssusa nowego i rivala 110 ;)
Odpowiedz
#4
Udało mi się znaleźć nowego Roccat Kone Pure Optical Black Edition. Ostatnio jak ją kupiłem (to było już ponad rok temu) to zwróciłem ją, bo miała jakieś dziwne przyciski. W takim sensie, że przy szybkim spamowaniu nie zdążały odbijać, co przy strzelaniu z pistoli w cs'ie mi bardzo przeszkadzało. Pamiętam, że ślizgacze były w niej zjechane jak kupiłem, więc pewnie z jakiegoś zwrotu. Mam nadzieję, że to była wada tylko tego egzemplarza.

A różnice pomiędzy Owl-Eye, a Optical BE?
- sensor - mi tak 3310 odpowiada, więc nie widzę w tym problemu,
- przyciski - już tutaj ktoś pisał, że Black Edition podobno ma fajniejsze,
- powierzchnia - główny powód, dla którego się przerzucam.

To wszystko? Czy jeszcze czymś się różnią?
Odpowiedz
#5
Zapewne ja pisałam, że wszystko Black Edition ma fajniejsze :) I jakim cudem udało Ci się kupić nową sztukę? :)
No może jeszcze scroll cichszy w BE, przyciski cichsze, przyjemniejsze, no i powierzchnia miodzio, aż macać się chce :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Jak chcesz to mogę załatwić Ci jedną. Bo gość sprzedaje 2 sztuki.
Odpowiedz
#7
A jaka cena?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
150-170zł

EDIT: Wysłałem Ci link na PW (nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja :D )
Odpowiedz
#9
(01-23-2018, 05:37 PM)Stachu napisał(a): 150-170zł

EDIT: Wysłałem Ci link na PW (nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja :D )

hehe dzięki
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
(01-23-2018, 05:37 PM)Stachu napisał(a): 150-170zł

ಠ_ಠ
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.