• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dla mnie jest jeszcze ratunek?
#21
@Czyszcz
Gdzie się podziało "u" w Twoim nicku? ;o
A tak na poważnie, to mam Black Edition na sprzedaż. Prawie nowa, nawet 2 tygodni jej nie używałem. A w tych ok. 10 dniach tylko 3 dni grałem. Nawet na ślizgaczach nie widać, żeby była używana. 100zł bym za nią chciał.
Odpowiedz
#22
A no faktycznie, "u" wyleciało :D
Stachu - jednak już nie taka fajna? :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#23
Wszystko jest super, lecz kształt mnie ogranicza. Wole jednak symetryki i będę mieć teraz na celowniku Cougar Minos X5.
Odpowiedz
#24
Aha, no ciekawe czy myszka będzie godna uwagi :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#25
Co wam nie pasowało w dm3?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
1. Jakieś skoki sensora, które jak zgłosiłem do DM, to odpisali mi, że to przez moją wymianę kabla, co było nieprawdą (wiele ludzi się na to skarżyło).
2. Fatalne przyciski. Przed rozkręceniem myszki PPM wciskał się po minimalnym kontakcie z palcem, a lewy wręcz przeciwnie. A jak naprawiłem tą wadę, to przyciski były po prostu za sztywne. Nie klikało ich się tak intuicyjnie jak w innych myszkach. Cały czas na to zwracałem uwagę.
3. Sama jakość wydaje się być mierna. Trzymając w ręce ukochaną Kinzu, a DM3 mini czuć dużą różnicę pomimo takiego samego kształtu. To jest akurat subiektywne odczucie, lecz dużo osób podziela moją opinię.

Tak sobie myślę, że używałbym tej myszki gdyby nie te przyciski. Sama wymiana przełączników na Omrony D2F-01F by tutaj nic nie dała, bo taka jest po prostu charakterystyka tego plastiku w myszce. DM3 mini, ale z obudową z Kinzu v3 byłaby wg mnie topową myszką na rynku i totalnym ideałem.
Odpowiedz
#27
Mi dużo nie pasowało, przede wszystkim przyciski, w tym jeden wadliwy, dziwnie odklikiwał, no i kabel, sztywny, więc nawet jak przyciski byłyby ok, to przez kabel bym zrezygnowała.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#28
jak Ci leży nasza dm3 :P, Amok :> ?
Odpowiedz
#29
Na pewno jest to model bez wad. Ale chyba jednak jest za mała dla mnie :D wygodniej mi się trzyma zowie czy logitecha bo są większe , także nie mój chwyt ale jeszcze potestuje bo mało czasu.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#30
@Amok Nie przeszkadzają Ci aż tak twarde przyciski?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.