• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dla mnie jest jeszcze ratunek?
#11
Fakt, drogo, ale trzeba zaznaczyć ze to biały kruk, już takich nie sprzedają :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Mimo wszystko, rynek peryferii wciąż idzie do przodu, to nie audio.
Podobnie jest z Twoją Kinzu - choć cena jest zrozumiała, to ciężko będzie Ci ją sprzedać.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Jakby do kinzu możnaby przełożyć bebechy z dm3 to bym kupił obie i porobił magie. Białe kinzu z pwm3360 <3
Odpowiedz
#14
Zazwyczaj startuje się z wyższej ceny, potem obniża, zawsze warto spróbować :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Jestem farciarzem, że udało mi się kupić teraz nowiutką Roccat KP Optical BE. Pozwolę sobie na porównanie jej z Owl-Eye.


Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Roccat Kone Pure Optical Black Edition

Przyciski: Wg mnie Owl-Eye ma lepsze. Takie bardziej wyczuwalne i responsywne. Są też głośniejsze, ale dla mnie to nie jest wadą. Do przycisków w Black Edition da się przyzwyczaić, nie są one złe.

Scroll: W Owl-Eye jest on bardzo głośny i tandetny. Natomiast, śmiało mogę powiedzieć, że scroll w Black Edition to najlepszy scroll z jakim miałem do czynienia.

Powierzchnia: W Owl-Eye to najgorsza powierzchnia z jaką miałem do czynienia. Lepsze są nawet myszkach za 10zł. Żadna myszka nie wzmagała tak u mnie potliwości dłoni jak ta. Do tego plastik bardzo szybko zaczynał robić się taki "tłusty". W Black Edition powierzchnia jest super. Przyjemny w dotyku gumo-podobny materiał.

Waga: Owl-Eye jest lżejsza i jest to dla mnie wyczuwalne. Sądzę, że do wagi Black Edition szybko można się przyzwyczaić, lecz uważam, że jest ona gorzej wyważona.

Kabel: Bardzo podobnej jakości. Chyba to są takie same kable. Jak na kable w oplocie sprawują się bardzo dobrze.

Sensor: Ja lubię i 3360 i 3310. Oba sensory są topowe. Nie będę tu chyba nic pisał.

Wg mnie lepiej pogodzić się z 3310 i mieć o wiele lepszą powierzchnię, niż męczyć się z Owl-Eye. Do przycisków można się przyzwyczaić. Do wagi też, która w Owl-Eye jest niższa dzięki temu, że ten nowy plastik jest lżejszy. Coś za coś.

Podsumowując: KP Optical BE > KP Owl-Eye.
Odpowiedz
#16
To prawda, BE wymiata. Osobiście przyciski w BE są dla mnie lepsze, mega ciche i przyjemne.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#17
Wracając do tego Abyssusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się sprawuje ten sensor w wersji v2? Bo sam nie wiem co to jest w ogóle za sensor. Do jakiego jest on podobny?
Te boki dalej takie śliskie są?
Odpowiedz
#18
Jaka miła retrospekcja:
> http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=1802

PMW3329 - zdecydowanie nie jest to sensor proszący się o troszkę kokieterii.
Znamienny "bug" sensora PMW3310 skutecznie odstrasza docelowych użytkowników Abyssusa - Claw/Finger.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
eee nie wiem czy to na temat, ale chciałbym się zapytać odnośnie Kone Pure...
są jakieś różnice pomiędzy Black Edition, a wersjami Military ?
ja mam camo charge (ta brzydka zielona, ale za 70 zł :p) Sensor oczywiście optyczny, chodzi mi o jakość (przyciski, powierzchnia itp) Wie ktoś?
Odpowiedz
#20
Ja wiem bo mam obie wersje. Ale nie testowałam military tak dokładnie, bo kupiłam jakiś czas temu używkę z niedziałającym przyciskiem bocznym i scrollem w jedną stronę, więc co do sensora to się nie wypowiem, podejrzewam że taki sam. Natomiast wygląd, wygoda jest identyko, z tym że powierzchnia w BE jest lepsza, milsza w dotyku, w Military jest śliska.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.