• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do 300zł
#11
Najlepszym owocem jest AIM.
Chcąc "upgrade'a" nie musisz zmieniać karty, wystarczy zmienić "opki" : )
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
No to jest plus na pewno, jak ktoś grał na podobnym sprzęcie proszę o opinie aim/prodigy/soundblaster Z :)
Odpowiedz
#13
Znaczy to jest dość proste. CS jest ograniczony silnikowo mając nawet AIMa sceny ci to nie powiększy i precyzyjności też nie nada, ewentualnie zmieni się brzmienie. Zacznij od SBZ kup, sprawdź masz 14 dni na zwrot. I w ogóle sprawdź czy sprawdzi się lepiej niż Xonar którego masz teraz. Wiem że SBZ ma jakieś udziwnienia jak Scout mode, który niby polepsza dźwięki kroków itp. tyle że to jest programowo mieszane w equalizerze. To samo osiągniesz ty podbijając niskie i wysokie tony. Jak uznasz że efekt jest mizerny, oddasz i możesz myśleć o AIMie.
Odpowiedz
#14
Scena sceną, najbardziej irytuje mnie brak większego basu kroków, często ciężko odróżnić w większym "młynku" jak blisko jest przeciwnik, gdyby ktoś potwierdził, że takie połączenie 668b+SBZ funkcjonuje z pozycjonowaniem bardzo dobrze i wszystko można usłyszeć tak jak należy kupiłbym w ciemno, sprzedał xonara i zapomniał o problemie. Eq mam podbite pod kroki. Pamiętam za czasów cs 1.6 miałem steelsound 5h z kartą USB od nich (wiadomo, szajs) a słyszałem dokładniej przeciwnika niż na xonar, choć biorę pod uwagę, że cs go inaczej smiga pod względem dzwięku niż 1.6. Rozumiem, że polecacie karty najbardziej opłacalne, lepsze od SBZ, choć nie ukrywałem, że kupuje to głównie pod cs go i taki creative gorzej wypada na tle hd2/aim jeżeli chodzi o dźwięk, lecz w cs może radzić sobie lepiej.
Odpowiedz
#15
A bawiłaś się opcją Flex Bass? Xonary ją mają. Poza tym tutaj rolę mogą odgrywać słuchawki które są niby pół-otwarte ale bardziej otwarte. W nich bas nigdy nie będzie tak mocny jak w sluchawkach zamknietych. Może lepiej zmienić sluchawki?
Odpowiedz
#16
kolega t4co swego czasu grał na sbz + 668b i sobie chwalił, ogólnie to Ztka jest jakby bardziej taka cukierkowa jak xonary, co w CS jest akurat lepsze dla niektórych, na twoim miejscu przetestowałbym Ztke i najwyżej do 14 dni oddasz, pamiętaj, że ludzie potrafią odbierać różnei dźwięki i jednym lepiej będzie na jaśniejszych, drugim na ciemniejszych słuchawkach.

jak swego czasu próbowaliśmy ustalić jak to jest, że jedne na tych samych słuchawkach słyszy i odbiera lepiej, a drugi gorzej to doszliśmy do wniosku, że nie da się tego okreslić, ot tak już z nami jest. Stąd tak ciezko jest opisywać słuchawki, bo nie da się ich opisac, żeby każdemu tak samo pasowały.
Odpowiedz
#17
Zmiana słuchawek raczej nie bo z tego co wyczytałem to złe nie są i w tym przedziale cenowym z pozycjonowaniem wypadają najlepiej. Ok, może t4co znajdzie czas i napiszę jak się grało i będzie po problemie :D
Odpowiedz
#18
Ja mam AKG K240 Studio które są też pół-otwarte i szczerze powiem lepszą hmmm detaliczność, precyzje osiągam na Shure SRH 440. Niskie dźwięki(właśnie kroki, odgłosy odbicia granatów itp) są lepiej słyszalne na tych słuchawkach. Owszem jest to bardziej skondensowane... ale i tak lepiej mi sie gra na Shurach :)
Odpowiedz
#19
Może ten SBZ troche by podkręcił właśnie te tony? No i ma ampa, xonar nie i być może zbyt jasny jest, 668b potrzebują podobno wzmacniacza.
Odpowiedz
#20
spróbuj Ztkę, imo będzie lepiej ja na xonarze

ps.t4co raczej prędko nei wejdzie, bo odkąd wziął ślub jego aktywność na forum drastycznie spadła :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.