• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prosze o pomoc v2
#11
No faktycznie są, pobieram, dzięki! :)

Wgrałam, jest tak samo jak było, dziwnie. Być może podczas przeziębienia mam jakieś supermoce i odczuwam bardziej każdą niedoskonałość :D I dopiero teraz widzę że sensor nie jest idealny, w porównaniu jak korzystam z G203 to czuć różnicę.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
Sprawdź czy nie masz śmieci na soczewce.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Często sprawdzam i regularnie czyszczę podkładkę i przedmuchuję gruszką soczewkę. Być może to moje takie wrażenie, czasem mi się coś zmienia w zależności od dnia. Może też wymagania się zmieniają, bo przecież wiele lat używałam a4tech za 9 zł której daleko do precyzji, nie wspominając o jakości wykonania, a z czasem chce się coraz bardziej precyzyjniejszej.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
a dlaczego chcę wymienić? 1. okazalo się ze to podróba, ma już 3 lata, prawie przerwała się na pół :) xd
Odpowiedz
#15
zamawiana z Chin?
albo podejrzanie tania "okazja" ? :D
no to masz przestrogę na przyszłość
Odpowiedz
#16
poderzanie tania
Odpowiedz
#17
Ja wróciłem do mojej prawie 3 letniej roccat taito control - obecnie moje top jeden podkładek
zatrzymanie myszki jest najlepsze przez co aimowo gra mi się najlepiej i jest lekki opór, mogę śmiało powiedzieć, że jest wolniejsza od roccat 2k17/qck/gsr ja odczuwam mega różnice
W poniedziałem przyszła do mnie qck+ z media-expert i aż się zdziwiłem że jest taka szybka i mało dokładna, dodatkowo porównałem ją z tą pierwsza wersją, pakowaną jeszcze w przezroczyste opakowania i to są 2 różne podkładki, kolorystycznie również - nowa ma nieco "jaśniejszy" odnień czarnego, podobna do roccata 2k17.
Stara qck to była podkładka, zatrzymanie było dokładnie odwzorowane do ruchu myszy, obecne podkładki to jakiś żart.

Może po jakimś czasie wytarłbym i jakoś by się grało na tym qck/roccat 2k7 ale po co skoro mam idealną taito control.
Jedyny minus to ślizgacze które szybciej się zużyją niż na materiałowej.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.