• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prosze o pomoc v2
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) optyk 
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? razer golathius
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 300 mm x 250 mm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę?40 zl
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Odpowiedz
#2
jaki sensor w myszce?
Odpowiedz
#3
avago 5050
Odpowiedz
#4
Raczej się zdecydujesz na MasterMouse S, ewentualnie na G203, więc chyba nic lepszego od DM Pada nie znajdziesz.
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...es-dm-pad/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
potwierdzam
chyba, że chcesz coś wolniejszego, wtedy QCK w cenie
Odpowiedz
#6
tyle, że licz się ze A5050 na kazdej chodzi tragicznie, bo sensor sam w sobie ma mega niski max speed poniżej 1 m/s.

Pytanie dlaczego chcesz wymienić goliathusa?
Odpowiedz
#7
Sory że się tu podepnę, ale Steelseries chyba popierniczyło... po dzisiejszym nowym update sterowników myszka mi gorzej działa, mało stabilnie, nie zbyt dobrze mogę trafić w ikony, czuję różnicę, co oni odpierniczają :/ I co ja mam teraz nagle szukać innej myszki, nie chcę innej, ta jest mi najwygodniejsza. Czy jest możliwe że coś mogli w sterownikach namieszać i zepsuć? Czy mi się tylko tak zdaje?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Cofnij aktualkę do poprzednich wersji, albo w ogóle odinstaluj sterowniki, na czas dopóki nie zrobią łatki.
Nie wiem jak wygląda Engine od Steelseries, gdyż jedyne do czego używam sterowników, to do wyłączenia podświetlenia.
Być może z automatu narzuciło Ci inne ustawienia, sprawdź.
Jak nie masz akcji przypisanych do przycisków, nie używasz niestandardowych wartości DPI, to odinstaluj po prostu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
A da się cofnąć do poprzedniej wersji? Obawiam się że nie trzymają w necie starszych wersji sterowników. Czy jak odinstaluję sterowniki to coś się zmieni? Nie mam akcji przypisanych, tylko dpi mam tam ustawione.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
Na pewno są, poszukaj ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.